Výběr celoročních bot - vtáčení špiček. Jaké celoroční boty by byly vhodné?

Zodpovězené
27. bře 2023

Dobrý den,

poprosila bych Vás o radu s výběrem bot pro syna. Potřebuje nějaké celoroční boty. Obkreslila jsem mu nožku a na délku jsem naměřila 17,6 cm a na šířku 6,4 cm.

Chodíme cvičit na rehabilitace kvůli vtáčení špiček + mu začíná lehce valgozita kotníku, tak si moc nevím rady, jaké boty vybrat.

Poradíte mi, prosím?

Děkuji

Markéta

Zdravím,

dobré by bylo najít perfektně sednoucí botu - ne moc širokou, aby nesváděla k ještě většímu vtáčení špiček, a sednoucí v patě a kotníku, aby je nesešlapával a dobře držely mírně valgozní kotník. Bota musí sedět v kotníku a patě, být dobře utažitelná okolo kotníku.

Podle mír je noha úzká, na délku hledejte botky cca 18,6 cm dlouhé a cca 6,7 cm široké, mrkněte třeba na Lurchi barefoot, Affenzahn, Bobux.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot