Vhodná zimní obuv pro syna. Dominantní palec, vbočené kotníky. Máte tip?

Zodpovězené
1. lis 2019

Dobrý večer,

už nějakou dobu hledám vhodné boty pro syna (3 roky a 4 měsíce). Má nožku dlouhou 15,5 cm a širokou v nejširším místě 6,5 cm s dominantním palcem, nárt normální, kotník také. Má lehce vbočené kotníky, proto asi hledám nějakou vhodnou ZIMNÍ barefoot nebo kompromisní obuv s dostatečně širokou špičkou a se zpevněným opatkem. Zatím měl Superfit celoroční i zimní, ale špička není pro jeho tvar nožky ideální.

Mohla bych Vás požádat o radu, jaké boty by byly vhodné?

Děkuji moc a pěkný večer. Martina

Dobrý den,

seznam zimních barefoot bot najdete na blogu, podívejte třeba na Baby Bare Febo, Beda Barefoot, Fare Bare. Seznam bf bot s opatkem najdete také na blogu, nikdy ale není pevný. Bota musí dobře sedět okolo kotníku a nártu, nadměrek do délky se nejčastěji volí 1 - 1,2 cm, do šířky u zimních ideálně 2 mm na každou stranu.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot