Doporučení obuvi. Máte tip?

Zodpovězené
10. bře 2020

Dobrý den,

mohla bych poprosit o tip na obuv pro syna?

Dle tabulek na Vašich stránkách má úzkou nohu, s užší patou, nárt normální. Tvar chodidla u prstů sestupný, nejdelší palec, ale nijak výrazně dlouhý. Syn má valgózní kotník, takže ráda kupuji obuv s pevným opatkem, ale zároveň pružnou a s prostorem na prsty. Zatím jsme kupovali celoroční a zimní Froddo Flexible a v létě Jonap Barefoot. Synovi se v nich dobře chodí, ale nejsem si jistá, zda je tato bota pro tuto nohu vhodná.

Děkuji

Dobrý den,

nezmiňujete délku nožky. Pokud je do vel. 25, volila bych na takovou nožku Bundgaard Petit. Na větší potom buď Filii, nebo třeba nové Affenzahn.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot