Široká noha, vyšší nárt, vbočený kotník. Které bačkůrky jsou vhodné?

Zodpovězené
18. srp 2024

Dobrý den,

hledám bačkůrky do školky pro dceru - musí být s uzavřenou špičkou a patou. Dcera má velmi širokou nožku, vše ji tlačí na malíčku. Také má vbočené kotníky. Velikost 30.

Které bačkůrky jsou vhodné?

Děkuji

Zdravím,

mrkněte na Beda (model BFN na užší kotník), Pegres, Baby Bare nebo Jonap. Všechny jsou široké v prstech, Beda papučky je možné sehnat i s pevnějším opatkem. Při výběru porovnejte naměřené rozměry nohy s velikostní tabulkou, bota by neměla být užší než noha.
Pokud je noha celkově baculatá, mohly by sednout 3F, mají ale ve srovnání s výše zmíněnými pevnější podrážku, jsou tedy vhodné spíš do školy než do školky.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot