Sandálky s pevnou patou a uzavřenou špičkou. Jaké byste doporučila?

Zodpovězené
24. srp 2019

Dobrý den,

dosud jsme nosili sandály značky Superfit na doporučení RHB sestry. Spokojenost, až na to, že už se v naší velikosti nevyrábí - leda s otevřenou špičkou.

Které boty s ohebnou podešví byste nám prosím doporučila? Velikost 30.

Děkuji!

Dobrý den,

Superfit nejsou ani barefoot ani kompromisní boty, mají špatný tvar špičky a jsou celkově dost pevné. Při výběru záleží kromě délky i na šířce nohy, případně jaký má kotník a nárt. Seznam sandálků podle velikostí najdete na mém blogu, viz odkaz níže. Ve větších velikostech se vyrábí třeba Vivobarefoot, Froddo, Nike Sunray, Keen CNX a jiné - každé sedí na jiný typ nohy.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot