Botky pro dceru - vyšší nárt, normální šířka. Jakou značku byste doporučila?

Zodpovězené
1. říj 2020

Dobrý den,

koupila jsem dceři celoroční boty Protetika, ale přijde mi, že zakopává o právě širší špičku. Pořád tápu v tom, jak nejlépe dceři vybrat ty správné boty.

Může to být tou špičkou to zakopávání?

Ještě má dcera u každých bot ošoupanou patu. Může to být také nevhodným výběrem obuvi?

Řekla bych, že dcera má vyšší nárt a tak nějak normálně širokou nožičku.

Jakou značku byste popř. doporučila?

Děkuji

Dobrý den,

zakopávání může být způsobeno příliš velkým nadměrkem - většinou do délky, ale i do šířky, tedy, že je bota moc široká. Nebo nesprávným tvarem špičky - pokud má prsty výrazněji sestupné, ale botu s rovnou špičkou, může mít správný nadměrek u palce, ale moc velký nad ostatními prsty.
Ošoupaná pata odkazuje buď na špatný stereotyp chůze, nebo na špatně zvolenou botu (nesednoucí v kotníku možná). Nemůže mít špičky "sjeté" třeba z odrážedla?
Při výběru je potřeba znát přesné míry nožek, plus jaký má nárt a kotník, ideálně i právě tvar prstů. Klidně mi napiště email s těmito údaji, pokusím se botky doporučit.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot