Jaké první botky na zimu?

Zodpovězené
25. zář 2020

Pěkný den🙂,

mám roční dcerku, která už nějaký čas obchází nábytek a snaží se stavět v prostoru. Osobně si myslím, že na sebe první krůčky nenechají dlouho čekat, a proto bych se Vás ráda zeptala, jaké byste nám doporučila první botky, které budou hlavně na zimní období a vydrží nějaké ty plískanice🙂. Dcerka zatím chodila bosa a nemá žádné capáčky, max. ponožky 🙂.

Moc Vám děkuji za radu🙂.

Eva

Zdravím,

mezi obcházením nábytku a samostatnou chůzí může být delší časová prodleva, botky kupujte až opravdu bude chodit - zřejmě kožené, aby naimpregnované daly i ty plískanice. Poté při výběru záleží na délce, šířce nožek, kotníku a nártu. Do té doby stačí třeba softshellové návleky nebo třeba Stonz Toddler - návleky s gumovou podrážkou, které dají i pevné povrchy. Při naimpregnování, případně přejetí švů tekutou gumou, dají i vlhko.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot