Jaké letní sandále s opatkem na úzkou patu?

Zodpovězené
20. čer 2024

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s výběrem letních otevřených bot pro dceru 3,5 r. Minulé léto měla Protetika Meryl, ty nám vyhovovaly skvěle, ale bohužel tento model se již nedělá a ten, který ho nahradil, je příliš široký.

Má spíše užší nohu, hlavně v patě a kotníku, prsty se rozšiřují do vějířku. Velikost 26. Kožené celoroční jí sedí Superfity, zimní měla Froddo. Potřebuje zpevněný opatek, jinak jí padá pata a kotník dovnitř.

Zkoušely jsme Jonap sandále, ale tam je opatek příliš měkký. Nakonec jsem koupila jiný model Jonap, který hezky sedí a vše splňuje, ale je spíše uzavřenější. Ráda bych na léto, pokud by byla nějaká minimalistická, otevřenější bota, která by vyhovala těmto požadavkům.

Máte tip?

Děkuji

Zdravím,

model Meryl se ještě dá sehnat, zkuste googlit, šance tu je.
Napadají mě ještě Froddo sandálky, jsou sice o trochu uzavřenější, ale jinak myslím, požadavky splňují.

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot