Špinění v těhotenství. Je to normální takto na začátku?

Zodpovězené
13. kvě 2021

Dobrý den,

6.5. jsem zjistila, že jsem těhotná. Volala jsem doktorce a jsem objednaná 20.5., jenže skoro od té doby špiním, ale ne pokaždé, přijde mi, že to je jako výtok, nebo když jdu na malou, utřu se a je tam nahnědlé. Volala jsem doktorce znovu a odpověď byla, pokud by mě bolelo břicho, mdloby, závratě, mám jet do nemocnice a pokud to dostanu, tak mám přijít až mi to skončí.

Tak bych se chtěla zeptat, zda je to normální takto ze začátku. Mám už za sebou 2 těhotenství a nevybavuji si, že bych měla něco takového. Testy těhotenské svítí dvěma čárkami a digitální mi ukazuje též zvýšení.

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

podle mne se o nic vážného nejedná. Nedá se nic jiného dělat než vyčkat.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz