Snažení po zamlklém těhotenství. Co se to se mnou děje?

Zodpovězené
19. čer 2023

Dobrý den,

dne 5.4. 2023 jsem byla na kyretáži (miminku nebilo srdíčko 8+6tt). Mezitím jsem byla 2x na kontrole - vše v pořádku, nalezena cysta. Menstruace přišla přesně za 8 týdnů. tedy 31.5. Několik dní před menstruací mě pobolíval podbřišek. Po skončení menstruace opět pobolívá doteď s přestávkami 1-2 dny. Nyní bych měla mít ovulaci, ale nic necítím (před kyretáží jsem vždy každou ovulaci cítila). Žádný plodný hlen se nedostavil, jen cítím bolest v podbřišku + vaječníky. Celkově jsem dole úplně suchá i při vzrušení, sexu....nevím, co se to se mnou děje. Moc toužím po miminku. Užívám momentálně Nosifol, dnes 7. den.

Děkuji

Dobrý den,

podle mě se neděje nic, jen moc spěcháte - nechte tělo 2-3 měsíce odpočinout.

Držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz