Svědění. Jak pomoci 8leté dceři?

Zodpovězené
14. črc 2023

Dobrý den,

chtěla bych se s Vámi poradit a zároveň pomoci. Dcera, 8 let, asi cca 2-3 dny si začala stěžovat, že ji svědí pochva. Stále se škrábe, tak jsem volala mé Dr. na gyndu - poradila mastičku, ale v lékárně jsem ještě zakoupila intimní gel. Po použití si malá začala stěžovat, že to pálí. Gel jsme vymyly, ale ještě večer ji to stále pálilo a i při čůrání. Gel máme od Dr. Maxe Femtime.

Jak jí pomoci, aby to nepálilo? :(

Děkuji

Dobrý den,

je potřeba ji pořádně vyšetřit a začít pediatrem (mohou tam být - a často bývají - paraziti a spousta takovýchto specialit).

Přeji Vám hezký zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň