Eschera coli a laktobacilóza. Mohu nadále užívat probiotika orálně a třeba i kvašené zelí?

Zodpovězené
1. únor 2024

Dobrý den,

mám v pochvě a močovém mechýři Eschera coli a ještě Laktobacilózu. Užívám Urovaxom na podporu imunity močového měchýře, který mi moc nezabírá. V minulosti jsem měla antibiotickou léčbu a užívám imunosupresiva.Také nadále užívám Gynocaps do pochvy.

Mohu nadále užívat probiotika orálně a třeba i kvašené zelí?

Nebude to vadit na tu Laktobacilózu?

Eschera se mi vůbec nedaří zbavit....jsem zoufalá.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

E. coli + Laktobacilóza zní divně (nejspíš nemožně) - pokud chcete nějak více poradit, napište mi na jiri.emmer@gmail.com a domluvíme si telefonát.

Jinak probiotika můžete ke všemu a se vším a Laktobacilózy se nebojte.

Přeji Vám hezký zbytek dne,
MUDr. Jiří Emmer
neurolog a farmakolog, Plzeň