Nuna nebo Cybex?

Zodpovězené
13. zář 2024

Dobrý den,

vybírám autosedačku 0-13 kg a našla jsem nový ADAC test: https://www.test-autosedacek.eu/2024-test-autos....

Doporučil byste spíše Nuna PIPA URBN nebo CYBEX Cloud G?

Děkují

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný dotaz.

Nuna Pipa URBN je vajíčko, které má integrovaný isofix, ale je dosti malé. Je pouze do 75 cm, takže nepočítejte s tím, že vám musí vydržet ideálně dlouho dobu. Najdete na trhu dnes už větší vajíčka.

Cybex Cloud G je výrazně větší - do 87cm a vajíčka Cybex bývají zpravidla těžší, než konkurence. Cybex ale již nějakou dobu neprodáváme, tudíž Vám nějaké objektivní klady a zápory říci nedovedu.

Určitě se ale neváhejte podívat i na jiná vajíčka. Najdete spoustu zajímavých alternativ, kde dokážete najít i vícero benefitů - od skvěle řešených zmenšovacích vložek, přes nízkou hmotnost, až po snadnou manipulaci, velikost a použité materiály. Mrkněte na naše stránky, kde najdete největší výběr renomovaných značek.

V případě jakéhokoliv dotazu, neváhejte psát. Rádi pomůžeme.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz