Jak připoutat sedačku Zopa Carrera Fix v autě bez isofixu, když sedačka je na isofix a top tether?

Zodpovězené
13. zář 2024

Dobrý den,

prosím o radu.

Jak připoutat sedačku Zopa Carrera Fix v autě bez isofixu, když sedačka je na isofix a top tether?

6leté dítě, takže poutám auto pásem.

Můžu dát sedačku prostě na sedadlo a připoutat i s dítětem normálně jen pasem, nebo se ten top tether musí připojit k autu?

Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný dotaz.

Standardně se tato kategorie pro děti 15 kg+ může poutat už pouze 3bodovým pásem nebo Isofix+3 bodový pás. TT zde není vyžadován. Může se to ale u různých sedaček lišit. Jelikož je toto už velmi starý model, který nemá manuály k dohledání, zkontrolujte si prosím upevnění sedačky dle piktorgramů, které by měly být uvedeny po straně sedačky.

V případě jakéhokoliv dotazu, neváhejte psát. Rádi pomůžeme.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz