Isofix a pětibodový pás u autosadačky pro 1,5leté dítě. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
31. led 2021

Dobrý den,

máme skoro 1,5 staré dítě a chceme pořídit novou autosedačku. Bylo by fajn, kdyby splňovala několik kritérií:

  • jízda v protisměru
  • isofix
  • možnost upoutat i pětibodovým pásem (do auta, které není vybaveno isofixem)

Hledala jsem mezi známými značkami (Cybex, Britax-Römer), ale nějak se nemůžu dopátrat.

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den,

poutání pásem i isofixem umí poměrně málo sedaček. Z těch kvalitních pouze Klippan Triofix Recline, Klippan Triofix Comfort nebo Klippan Triofix Maxi

Jednodušší varianta je pořídit pouze pásovou sedačku. Tu dáte do auta s isofixem, i bez isofixu.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz