Autosedačka Cybex Aton 5. Jaký máte názor? Popř. jiné doporučení autosedačky pro novorozence?

Zodpovězené
12. dub 2021

Dobrý den,

chci si koupit kočárek Cavoe Axo.
A otázka zní: Koupit dvojkombinaci nebo trojkombinaci s autosedačkou Cybex Aton 5? Jaký máte názor?

Děkuji za odpověď 😊, popřípadě doporučení o autosedačku pro novorozence.

Dobrý den,

Cybex Aton 5 je velmi kvalitní a bezpečná sedačka od renomovaného výrobce. Určitě s ní neuděláte chybu. Nicméně je dobré posuzovat také do jakého auta ji budete dávat - jestli k ní budete pořizovat isofixovou základnu, nebo jak velké bude pravděpodobně dítě.

Přejeme Vám krásný den,
Radek Čos a tým
www.centrumautosedacek.cz