Auto pro tři autosedačky. Jaké byste doporučil pro pětičlennou rodinu?

Zodpovězené
2. srp 2021

Dobrý den,

jaké auto byste doporučil pro pětičlenou rodinu, aby se do auta vešly 3 autosedačky?

Máme Škoda Octavii 3 RS a tam se bohužel nevejdou. Nejstarší syn (9) musí jezdit bez autosedačky.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

vyberte si takové auto, které má zadní sedadla samostatně rozdělené a pro každé sedadlo má svůj vlastní tříbodový pás. Ideální variantou jsou sedadla s vlastními pásy a isofixy.

Příklady větších vozů: Mercedes Vito, Volkswagen Multivan, Volkswagen Transporter.
Příklady menších vozů: Volkswagen Caddy, Citroën Berlingo, Ford S-Max.

S pozdravem a přáním krásného dne

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz