Rover ihned a možnost vyzkoušení, nebo Cavoe si nechat poslat poštou. Jak se rozhodnout?

Zodpovězené
25. kvě 2021

Dobrý den,

pořád přemýšlím, jaký si vybrat. 🤔
Rover můžu mít hned a i ho zkusit, Cavoe si musím nechat poslat poštou. A Pořád váhám..Už i přítel si myslí, že jsem blázen.

Můžete mi prosím poradit?

Děkuji 🤔❤

Dobrý den,

samozřejmě ideální je si kočárek vyzkoušet, než ho koupíte, takže by se nabízelo poradit Vám koupit si kočárek Rover, ale v tomto případě bych se přiklonila k tomu, abyste si nechala poslat poštou kočárek Cavoe.

Cavoe je v mých očích úžasný kousek, do kterého se zamilujete ihned po rozbalení a vytažení z krabice. Nejen, že je designově krásný, má také perfektní jízdní vlastnosti, je lehký, výborný do terénu a z vlastního testování obou kočárků musím říct, že Cavoe je oproti Roveru stabilnější a kvalitnější. 😉

Takže neváhejte a objednávajte. ❤

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz