Lionelo Mika versus Cybex Talos S Lux. Který je vhodnější na zimu?

Zodpovězené
5. zář 2023

Ahoj,

v prosinci čekáme přírůstek do rodiny a začínám vybírat kočárek. Naposledy jsem vybírala 12 let dozadu kočárek pro dvojčata, takže vůbec nemám přehled.

Do hledáčku se mi dostal kombinovaný kočárek Lionelo Mika 3v1 grey graphite a Cybex Talos S Lux Set. Padli mi do oka a neumím se rozhodnout.

Jaký je Tvůj názor na tyto kočárky?

Děkuji

Ahoj,

12 let je dlouhá doba a v kočárkovém tématu se toho spoustu změnilo. Věř mi, i já mám rozdíl mezi syny 12 let.

Na úvod Ti připnu mou nedávnou odpověď, protože v ní najdeš spoustu zajímavých tipů a prolinků na články. Ty jsme tvořili právě proto, abychom maminkám usnadnili a pomohli rozebrat téma, podle čeho vybrat správný kočárek:

Cybex Talos S Lux je elegantní kočárek s moderním designem určený pro vyšší rodiče, kteří se pohybují i ​​po nerovnějších cestách vesnice. Zaujme výbornou manipulovatelností, která mu umožňuje ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením a rozložením spolu s nástavbou umístěnou na konstrukci. Sportovní sezení patří k těm prostornějším na trhu, proto v něm bude mít pohodlí i větší dítě během celého kočárkovacího období.

Lionelo Mika je naprostým opakem Talosu. Je to cenově dostupný kočárek pro nenáročné nižší a středně vysoké rodiče, kteří se pohybují po městě. Kola z tvrzené gumy spolu s předním odpružením jsou určena k průjezdu rovnějším a nenáročnějším terénem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka