Je kočárek Cybex Talos S Lux kvalitní a vhodný do terénu?

Zodpovězené
18. bře 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Cybex Talos S Lux.

Je vhodný do terénu?

Je kvalitní?

Děkuji

Ahoj,

ano, Cybex Talos S Lux je kvalitní kočárek, určený i do terénu. Má dostatečně velké rozměry, aby se do něj vešlo pohodlně i větší dítě. Dále u něj najdeš dobře odpružená a bezúdržbová kola, polohovací rukojeť, obousměrný sporťák či prostorný košík. Jeho největší nevýhodou je stříška, která nemá možnost zakrytí a dítěti tak může vadit sluníčko v obličeji. Dále pak jeho vyšší hmotnost, kterou však nejvíce ucítíš při častém skládání, manipulace s ním je jinak snadná.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie