Který sportovní kočárek má vyšší nosnost, zvládne i horší terén a má polohovatelnou rukojeť?

Zodpovězené
28. kvě 2022

Ahoj,

hledám lehčí (téměř denně jezdíme autobusem) sportovní kočárek s vyšší nosností pro 20 měsíční dítě, které měří 84 cm a váží 13 kg. Chci, aby se mi v zimě ještě v případě potřeby vešlo do kočárku i s fusakem. Kola i do horšího terénu (štěrková cesta, jámy na chodníku, vysoké obrubníky, sníh). Delší střecha, nemusí být úplný leh. Potěšil by také otočný, ale to už asi nebude reálné. Ideální s vyšší, nejlépe polohovatelnou rukojetí (potřebuji k němu připojovat stupátko - buggie Board maxi - pro staršího sourozence).

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

mně přijde jako dobrá varianta Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade. Má jen 8,4 kg, lehké složení a oceníš i popruh, který si můžeš dát přes rameno. Dále nechybí ani nastavitelná rukojeť, extra dlouhá stříška a prostorné sezení i pro větší dítě. I když není odpružený, tak díky nafukovacím kolům zvládne i zhoršený terén.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie