Který sportovní kočárek má nastavitelnou rukojeť?

Zodpovězené
26. lis 2022

Ahoj,

na jaře plánujeme koupit sportovní kočárek. Nyní máme Bexa Ideal 2021 a je velmi neskladný. Přijde mi takový "rozhrkaný".

Potřebovali bychom kočárek, který lze dát do úplného lehu. Budeme více méně vozit ve městě, ale sem tam i do terénu. Manžel má přes 190 cm a já necelých 170 cm. Chceme, aby se dala výška rukojeti upravovat. Další požadavek je, aby se dal snadno složit do auta, nezabíral příliš mnoho místa. Pokud by bylo možné, tak otočný ve směru i proti směru jízdy. To ale není podmínka – pouze plus. Cenový pořad by bylo fajn do 9 000 Kč.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si cenově dostupný kočárek Zopa Move Cross. Patří k oblíbeným a velmi dobře hodnoceným našimi maminkami. Má nenafukovací pneumatiky plněné pěnou s dvojitým odpružením, které je vhodné i na nerovnější terén vesnice. Má teleskopickou rodičovskou rukojeť, kterou nastavíš ve výšce od 97 do 109 cm.

Ráda doporučuji i novinku Carrello Bravo Plus. Je to kočárek, který se pomalu pro svoji funkcionalitu a nízkou cenu stává velmi populárním. Jeho rodičovská rukojeť je otočná a nastavitelná do maximální výšky 108 cm.

Další kočárky, které by byly pro Tebe vhodné, najdeš v této mé nedávno zodpovězené otázce, kterou Ti sem připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka