Který sporťák s dlouhou ložnou plochou je vhodný pro 10,5měsíční dítě?

Zodpovězené
4. črc 2023

Ahoj,

pro našeho 10,5měsíčního syna chci koupit sportovní kočárek.

Požadavky:

  • ne příliš těžký,
  • s delší ložnou plochou,
  • možnost dát do lehu nebo alespoň skoro úplný leh,
  • prodloužená stříška,
  • aby poskládaný nezabíral mnoho místa,
  • vhodný pro každodenní použití a pro delší procházky.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

z cenově dostupných kočárků zmíním model Valco Baby Snap 4, který je neotočný a bez odpružení. Má možnost skoro úplného lehu. Je určen pro nižší a středně vysoké rodiče.

Pokud chceš otočný kočárek, tak si prohlédni jeho bratrský model Valco Baby Snap 4 Ultra Trend.

Skloubení potřeby častého cestování a procházek v nenáročném terénu nabízí model Avova City Ranger. Na svůj typ má velká gumová kola, která jsou všechna odpružená. S výškou fixní rodičovské rukojeti 105,5 cm je vhodný pro nižší až středně vysoké rodiče.

O něco levnějším modelem je MoMi Estelle Dakar. Je vhodný na cestování a časté přesuny autem. Je to i kočárek pro starší dítě a díky své prostornosti vydrží až do konce kočárkovacího období.

Pokud však hledáš model stavěný na nerovnější povrchy, tak Ti doporučuji 3kolový kočárek Kinderkraft Helsi. Je letošní kočárkovou novinkou. Jeho velká nafukovací kola spolu s odpružením zadních kol zaručují dobrou ovladatelnost i na nerovném povrchu či při běhu a sportu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka