Který kočárek má delší ložnou plochu?

Zodpovězené
15. srp 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro 8měsíčního prcka, který se pomalu do našeho kočárku Peg Perego Book Plus S nevejde.
Hledám pro něj vhodnější alternativu.

Požadavky:

  • delší ložnou plochu,
  • sklopitelný do lehu,
  • vhodný do těžšího terénu,
  • jsme na vesnici a často i venku v přírodě,
  • kvalitní odpružení,
  • pokud by bylo možné, tak překlopitelnou rukojeť do druhé strany,
  • potěší trojkombinace, neboť plánujeme i další dítě.

Jaký kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

kočárek, který má všechny Tvé požadavky je Gesslein FX4 Classic. Nejsem si ovšem jistá, že se Ti bude designově líbit.

Ostatní modely, které zmíním nemají překlápěcí rukojeť.

Spojení nejdelší ložné plochy, terénu a dvojkombi či trojkombi, nabízí kočárky značky Baby Jogger. Většinou jsou to neotočné modely. Mezi otočné patří Baby Jogger City Select 2 a Baby Jogger City Premier.

Ty neotočné jsou Baby Jogger City Elite 2, Baby Jogger Summit X3, a s o něco menšími koly Baby Jogger City Mini GT2.

Sice mají v názvu „City" (což v překladu znamená „Město"), ale jejich kola a odpružení jsou vhodná nejen do města, ale i do náročnějšího lesního terénu. Jedinou nevýhodou je jejich možné překlopení na bok při jízdě šikmým, resp. kopcovitým terénem. Ale to má většina tříkolových či čtyřkolových kočárků.

Delší ložnou plochou překvapí i multifunkční kočárek Easywalker Harvey3. Ten ji má dlouhou až 98 cm. Má dvojité odpružení a možnost dokoupit terénnější nafukovací kola. Ty z něj udělají skvělého společníka i na přejezd terénem.

Prohlédni si podobné modely Tutis Uno3+, Tutis Sky nebo Venicci Tinum 2.0. Všechny mají ložnou plochu 98 cm, dvojité odpružení a kola vhodná do terénu.

A poslední kočárky, které zmíním jsou TFK Mono a TFK Sport. Jsou to skvělé těžší kočárky.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka