Který kočárek se dobře skládá?

Zodpovězené
15. črc 2022

Ahoj,

hledám hluboký kočárek, případně dvojkombinaci (hluboký, sportovní), který by se snadno skládal. Kdyby se dala složit i hluboká část s korbou, tak by mě to potěšilo. Stejně tak sportovní (pokud se to vůbec dá).

Nejdůležitější je, aby mi na něj pasovaly adaptéry na Cybex vajíčko. Bydlíme na vesnici, aby měl dobrý podvozek.

Děkuji

Ahoj,

chybí mi od Tebe cenový rozpočet, tak Ti nabídnu více variant 🙂. Zaměřila bych se na lehké modely, jedním z nich je Easywalker Harvey3, který váží jen 11 kg a zvládneš ho složit jednou rukou i s nasazeným sporťákem. Dále zaujme i kvalitním provedením, velmi snadnou manipulací a skvělými jízdními vlastnostmi. Momentálně se dá zakoupit za výhodnou cenu. Pokud plánujete děti brzy po sobě, tak zaujme i možností udělat z něj sourozenecký kočárek.

Dále doporučuji i velmi oblíbený Moon Resea S Edition (2022), který zvládneš též složit jednou rukou. Kola má nafukovací a i přes svůj elegantní vzhled zvládne i zhoršený terén.

A může to být i Tutis Uno3+. Patří též k lehkým modelům, které projedou i terén a lze s ním houpat.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie