Který sportovní kočárek je skladný, vhodný na vesnici a snadno se skládá?

Zodpovězené
31. led 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který splňuje mé požadavky:

  • vhodný na vesnici,
  • později je možné vyměnit sportovní část za vaničku,
  • skladnýdo auta,
  • snadné skládání,
  • i pro 2leté dítě.

Teď mám dvojkombinaci Roan Bloom 2020, který mi vůbec nevyhovuje. Je těžký, neskladný. Nejprve je třeba poskládat konstrukci a poté dát do auta sedací část. To zabírá spoustu místa.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

pokud už teď víš, že později budeš opět potřebovat hlubokou korbu, tak popřemýšlej o možnosti koupení kočárku ve dvojkombinaci. Některé kočárky totiž jako samostatný sportovní kočárek nekoupíš a omezila by ses ve výběru.

Jako první doporučuji cenově dostupný dvojkombi kočárek Kinderkraft Nea, který patří v poradně mezi mnou často doporučený model. Předpokládám, že jsi středně vysoká nebo vyšší maminka, což mi napovídá Tvůj dosavadní kočárek Roan Bloom. Ten je určen přesně právě pro středně vysoké a vysoké rodiče. Nea by Ti mohl skvěle vyhovovat. Je nabitý funkcemi, které jsou momentálně vyhledávané.

Připínám Ti sem velmi podobnou otázku, na kterou jsem nedávno v poradně odpověděla. Najdeš v ní i další kočárky Easywalker Harvey3 nebo Easywalker Jimmey, které jsou pro Tebe velmi vhodné :

Prohlédni si také model Moon Relaxx Edition. Jeho sportovní sezení má výškově nastavitelnou stříšku a samozřejmostí je polohování nohou i zad do naprostého lehu. Díky nafukovacím kolům a citelnému odpružení zvládne bez obav i horší terén vesnice. Později oceníš i jeho prostornou odvětrávanou hlubokou korbu. Potěší u ní výškové adaptéry, kvalitní matrace značky Träumeland a prodlužovací stříška s náhledovým okénkem.

Zaujmout by Tě mohly i modely Tutis Sky či Tutis Viva4.

Většina modelů, které budou vyhovovat k Tvé výši a zvoleným kritériím koupíš pouze jako dvojkombi.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka