Který cestovní kočárek má polohovatelnou rukojeť?

Zodpovězené
7. zář 2022

Ahoj,

přišla jsem si po radu ohledně cestovního kočárku vhodného i do letadla.

Požadavky:

  • měl by být lehký,
  • snadno skládatelný,
  • možnost dát do úplného lehu,
  • rukojeť polohovatelná (já mám 157 cm, manžel 185 cm),
  • ideální i větší košík na uskladnění,
  • kola z tvrzené gumy,
  • ideální by byla i větší kolečka do zimy, aby byl kočárek použitelný celoročně.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla:

Nejlepším modelem pro Tebe by byl cestovní a zároveň sportovní kočárek Venicci Tinum 2.0. Ten využiješ celoročně. Se svými velkými koly hravě zvládne i vesnický terén. Jeho sedadlo má možnost úplného lehu a patří do kategorie velmi praktického, lehkého a skladného kočárku. Nosnost prostorného sedadla má navíc až 22 kg.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka