Kde koupím adaptéry na kočárek EasyGo Optimo Air 2020?

Zodpovězené
1. bře 2022

Ahoj,

hledám adaptéry pro autosedačku Cybex Cloud Z i-size Rebellious na podvozek kočárku EasyGo Optimo Air.

Kde koupím adaptéry?

Zkoušela jsem hledat všude a nic. Mimo jiné jsem vyzkoušela tyto adaptéry, ale nezaklapnou mi do autosedačky.

Děkuji

Ahoj,

tyto adaptéry máš koupené správně - typ Maxi-Cosi, jsou tak plně kompatibilní i se značkou Cybex. Je tedy divné, že Ti do vajíčka nezaklapnou, jestli je dáváš správně.

Pokud problém přetrvává, obrať se na prodejnu, kde se na kočárek a vajíčko podívají fyzicky a poradí lépe, než já takto na dálku.

Držím palce, ať se problém vyřeší!

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie