K čemu jsou boční úchyty v sedadle sporťáku Joie Versatrax?

Zodpovězené
24. říj 2019

Ahoj Eli.

prosím o radu. K čemu slouží tyto úchyty u sportovního kočárku Joie Versatrax? Náš současný nic podobného nemá.

Předem děkuji za odpověď.

Ahojky,

tyto úchyty Joie Versatrax

Joie Versatrax

(a mnohých jiných, i když ne každého kočárku) slouží k uchycení případného zimního (či jiného) fusaku. Zacvakávajú se o nich háčky / klipy po jeho stranách, aby nespadl. Rovnako tam lze uchytit případnou měkkou vložnou tašku nebo hnízdo pro novorozence - aby se, i když vleže, nikam neklouzaly a pěkně bezpečně držely na místě.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.