Britax Smile III versus Joie Versatrax. Který je lepší na vesnici a na zimní období?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

rozhoduji se mezi dvěma sportovními kočárky: Britax Smile III a Joie Versatrax.

Který je lepší hlavně pro zimní období?

Chci, aby byla kola vhodná na vesnický povrch. Na první pohled mě zaujal Versatrax, i když má krátkou stříšku a více otevřené sezení.

Pro který by ses rozhodla ty?

Děkuji

Ahoj,

Joie Versatrax je kočárek určený pro rodiče, kteří se pohybují převážně ve městě. Jeho odpružení a menší přední pěnová kola se nehodí k průjezdu nerovným terénem. Máte-li však rovné trasy, tak postačí.

Britax Smile III je starším modelem kočárku, který se však již přestal vyrábět. V nabídce jej mají obchody, které doprodávají skladové zásoby. Se svojí váhou 13 kg nepatří k nejlehčím modelům, proto si jeho koupi dobře rozmysli. Náhradní kola se totiž nedají koupit a příslušenství se také pomaličku z nabídek ztrácí. Více o něm se dozvědět v této mé připnuté odpovědi, kde jsem ho srovnávala s novými nástupci. Zároveň v ní najdeš i jiné modely kočárků, které by Ti mohly vyhovovat:

Případně se podívej i na model Zopa Move Cross 2, který v poradně velmi často doporučuji.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka