Je lepší kočárek Joie Finiti nebo Joie Versatrax?

Zodpovězené
26. črc 2022

Ahoj,

mám otázku ohledně sportovního kočárku Joie Finiti a Joie Versatrax.

Který je lepší?

Mám pocit, že Joie Finiti má větší přední kola oproti Joie Versatrax. Nikde nemůžu najít rozměr. Přemýšlím i nad Britax Smile III, ale ten je dost drahý. Vizuálně se přikláním více ke kočárku Joie Finiti.

Děkuji

Ahoj,

Joie Finiti a Joie Versatrax jsou skoro stejné kočárky.

Versatrax má v základní výbavě nenafukovací pneumatiky plněné pěnou. Nabízí však možnost zakoupení terénnějších nafukovacích kol.

Finiti má také v základní výbavě nenafukovací pneumatiky plněné pěnou, ale je bez možnosti dokoupení terénnějších nafukovacích kol.

Britax Smile III je citelně těžší, a to díky jeho 13 kg váze. Napomáhají tomu i o 3 cm větší nafukovací pneumatiky. Odpružení má stejné jako Finiti a Versatrax. Rozměr po složení je větší. Důležitým faktorem je výška zádové opěrky. Tu má menší. Její výška je 48 cm. Šířku sedáku a ložnou plochu má díky delší opěrce nohou ale větší.

Je už na Tobě, co upřednostníš. Důležitým parametrem je hlavně terén. Jezdíš po nezpevněných plochách vesnice? Je dobré mít možnost výměny kol. A tuto možnost nabízí Versatrax. Ten bych Ti doporučila já.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka