Bugaboo Donkey 3, Bugaboo Donkey 5 versus Thule Urban Glide 2. Který je nejlepší?

Zodpovězené
20. bře 2022

Ahoj,

měli jsme vybraný kočárek Bugaboo Donkey 3, ale v obchodech ho nikde nemůžu najít. V létě se nám narodí miminko a starší dítě bude mít 15 měsíců.

Mohli jej stáhnout z prodeje kvůli Bugaboo Donkey 5?

Ten je velmi drahý a duo kočárek vychází až na 43 tis. Kč. Pokud bychom koupili Bugaboo Donkey 3 Mono (ten jsme ještě našli), tak bude kompatibilní i se sourozeneckým setem Bugaboo Donkey 5?

Nebo je lepší Thule Urban Glide 2 Double, který je cenově dostupnější?

Děkuji

Ahoj,

ano, model Bugaboo Donkey 3 i jeho příslušenství stáhli z prodeje ze dne na den. Pokud eshop nebo prodejna nemá skladové zásoby, tak už není možné starší model objednat.

Kompatibilní jsou (je jen mírně rozdílný design pásů). Menším problémem však je, že nový sourozenecký set Bugaboo Donkey 5 se prodává jen s černým rámem. Pokud máš ALU konstrukci, tak by to nemuselo barevně sedět.

Každopádně sourozenecký set na Donkey 3 vidím na eshopech stále skladem, takže tím by byl problém vyřešený! 🙂

Já jsem rozhodně pro Bugaboo, sama jsem ho měla a byl to nejlepší kočárek, co jsem kdy měla. Oproti Thule Ti vydrží déle, protože kočárek využiješ i jen na jedno dítě.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz či chtěla pomoci s objednávkou, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie