Jakými adaptéry spojím kočárek ABC Design Salsa 4 Air a vajíčko Recaro Privia Evo?

Zodpovězené
11. říj 2024

Ahoj,

mám kočárek ABC Design Salsa 4 Air a vajíčko Recaro Privia Evo.

Jsou nějaké adaptéry, které by pasovaly s vajíčkem?

Děkuji

Ahoj,

kompatibilita mezi konstrukcí kočárku ABC Design Salsa 4 Air a autosedačkou značky Recaro neexistuje.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/a...

Adaptéry kočárku ABC Design Salsa 4 Air jsou kompatibilní s následujícími autosedačkami:*

  • vlastní autosedačka - ABC Design - Hazel, Tulip,
  • nebo autosedačky známých značek, jako jsou:
  • Cybex – Aton, Aton 5, Atón M, Atón Q i-size, Aton M i-size, Cloud Z i-size, Cloud Z2 i-size,
  • Maxi-Cosi – Citi, Cabrio Fix, Pebble, Pebble Plus, Pebble Pro, Coral,
  • Britax Römer – Baby-Safe i-Size, Baby-Safe 2 i-Size, Baby-Safe 3 i-Size, Baby-Safe iSense, Baby-Safe 5Z,
  • Joie – I-Gemm, BeSafe – iZi Go Modular X1 i-Size,
  • Kiddy - Evo Lunafix, Evolution Pro, Evolution Pro 2,
  • Nuna – Pipa Next,
  • Avionaut - Cosmo, Pixel Pro.

👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/collection...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka