Jaký skladný kočárek je vhodný pro příležitostné používání?

Zodpovězené
25. bře 2022

Ahoj,

hledám co nejskladnější sporťák nebo golfky. Z bazaru jsem koukala na Cossato. Kočárek budu používat pro rychlé přesuny, na dovolenou. Kočárek musí zabrat co nejméně místa v kufru.

Nyní máme Petite&Mars Street Air a jsem s ním spokojená. Jen zabere spoustu místa, proto hledám něco skladnějšího pro příležitostné používání.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

koukni na tuto otázku z poradny, najdeš tam tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě. 🙂

Nenapsala jsi mi žádný rozpočet, ale předpokládám, že nechceš nic drahého. Koukni se i na tyto modely - Espiro Art, Easywalker Buggy XS, Petite&Mars Up či Cosatto Woosh. Mají menší rozměry a horší jízdní vlastnosti, ale na příležitostné vození to bude asi dostačující.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie