Jaký je rozdíl mezi Bumprider Connect 2 a Bumprider Connect 3?

Zodpovězené
3. pro 2023

Ahoj,

chtěla bych se ta zeptat na rozdíl mezi Bumprider Connect 2 a Bumprider Connect 3.

Můžeš mi popsat pro a proti těchto kočárků?

Děkuji

Ahoj,

kočárek Bumprider Connect jsem podrobně popisovala v této mé zodpovězené odpovědi, kterou Ti sem připínám:

Čísla za názvem (2 a 3) označují spíše ročníky nových barev potahů sedadel a hlubokých korbiček. Kočárek se nezměnil jak po technické stránce, tak funkčními vlastnostmi od roku 2019. Už tehdy vyšel na trh jako revoluční novinka! A pořád je to revoluční, inovativní a jedinečný typ kočárku. Díky magnetům zabudovaným přímo v konstrukci kočárku dává rodičům možnost propojit dva individuální kočárky pouze pomocí přiblížení jednoho k druhému.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka