Jaké jsou rozdíly mezi Muuvo Quick 4.0 a Muuvo Quick SE 2?

Zodpovězené
10. led 2024

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně těchto dvou kočárků.

Jsem nižší, mám 155 cm a tenhle kočárek mě zaujal právě proto, že se jeho hluboká korba dá výškově nastavit pomocí adaptérů a také jeho nižší váha. Kočárek má být určen pro letní miminko a vhodný jak do města, tak na lesní či polní cestu.

Jaké jsou rozdíly mezi Muuvo Quick 4.0 a Muuvo Quick SE 2?

Děkuji

Ahoj,

v podstatě jsou si kočárky Muuvo Quick 4.0 a Muuvo Quick SE 2 velmi podobné. Liší se opravdu jen v jemných detailech.

  • SE 2 má pro podtržení celkového designu rám hluboké korby vystouplý, oproti čemuž Quick 4.0 ho má schovaný pod látkou.
  • SE 2 má možnost nastavení zádové a nožní opěrky do úplně rovného lehu (180 stupňů). Oproti tomu Quick 4.0 má možnost sklopení pouze do skoro rovného lehu (165 stupňů).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka