Jaký golfový kočárek pro občasné použití?

Zodpovězené
31. říj 2022

Ahoj,

hledám golfáč na občasné využití pro ročního syna. Použijeme jej zejména na dovolené, kratší výlety, když s ním pojedu sama do města a pod.
Měl by být lehký, v autě by měl zabrat co nejméně místa, snadno a rychle rozložitelný. Ne moc drahý, protože kromě něj máme i sportovní kočárek.

Hledám tak rozumný poměr kvalita/cena.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

nevím, jestli primárně hledáš golfový kočárek s typem rukojetí připomínající tvar golfových holí. Nebo ty modernější golfky se spojenou rukojetí, které máme zařazeny v cestovních či sportovních kočárcích. Dám Ti proto na výběr různé kočárky ze všech těchto typů.

Z cestovních určitě zmíním Avova City Ranger, který je lehký a skladný. Zároveň nabízí možnost polohování zádové opěrky do lehu a neobvykle větší stříšky XL rozměrů. Zároveň nabízí prostornost sedáku s nosností až 22 kg.

Podobným, ale už sportovním typem kočárku, je model Maxi-Cosi Leona² . Je prostorný i pro větší dítě. Leh má skoro úplný a je velmi podobný tomu jako když dítě spí v postýlce s hlavou položenou na polštáři. Nosnost sedáku má také 22 kg.

Z golfových kočárků bych Ti doporučila Peg-Pérego Pliko Mini nebo Maclaren Techno XT či Maclaren Quest. Všechny jsou dobře odpružené. Mají vyšší (22 – 25 kg) nosnost sedáku a zároveň jsou prostorné.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka