Existuje univerzální skejt k sezení/stání, který pasuje na kočárek Moon Nuova?

Zodpovězené
22. zář 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně skejtu.

Existuje nějaký univerzální skejt k sezení/stání na kočárek Moon Nuova?

Mezi dětmi budeme mít rozdíl 23 měsíců a pohrávám si s myšlenkou, že místo sourozeneckého kočárku to vyřešíme skejtem.

Děkuji

Ahoj,

většinou doporučuji skejty Zopa Segboard nebo Lascal Buggy Board, které mají nastavitelná „ramena“ do různých úhlů a délky. K oběma můžeš dokoupit i sedátko (u Lascal jen u většího modelu maxi). Takto si může dítě odpočinout i vsedě.

Případně Uptown Rider sourozenecké sedátko se šikovným bočním upevňovacím systémem pro větší prostor na nohy při tlačení kočárku. Mám ho odzkoušeno a jezdí se s ní super.

Všechny možnosti jsou univerzální, takže je hravě připevníš na Tvůj kočárek Moon Nuova.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka