Existuje skejt, který je kompatibilní s Moon Resea S a Babystyle Oyster Zero?

Zodpovězené
25. lis 2023

Ahoj,

ráda bych se poradila.

Existuje skejt vhodný pro Moon Resea S a Babystyle Oyster Zero?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, Tak ti ji sem připínám. Najdeš v ní univerzální skejt pro oba modely Tvých kočárků:

Zde najdeš ostatní skejty či ​​stupátka, které v poradně často doporučuji. Také jsou univerzální, takže budou pasovat na oba modely kočárků:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka