Easywalker Duo versus Thule Urban Glide 2 Double. Jaké je jejich parametrové srovnání?

Zodpovězené
17. lis 2022

Dobrý den,

nyní máme starý Easywalker Duo, se kterým se úplně těsně vejdu do výtahu, pokud mám sklopené madlo
A protože už je na konci své životnosti (zatáčí doleva a celkově z něj mám pocit, že za chvíli odejde), tak bych chtěla koupit nový kočárek.

Nejvíce se nám líbí Thule Urban Glide 2 Double. Ale nikde jsem se nedozvěděla jak je dlouhý se složeným madlem a široký v porovnání s Easywalkerem.

Dokázala byste mi toto porovnání dát?

Případně jaký další kočárek je v námi požadované velikosti? Chtěla bych polohování do úplného lehu, protože klukům je teprve půl roku. Také musí být vedle sebe. A čím sportovnější a bytelnější, tím lepší.

Děkuji

Ahoj,

toto jsou rozměry rozloženého Thule Urban Glide 2 Double, které udává výrobce - (v × š × d cm) 102 × 80 × 104,5. Bohužel jeho délku se sklopenou rukojetí nevím. Je však delší než Tvůj kočárek, takže předpokládám, že do výtahu se Ti nevejde.

Doporučuji Ti prohlédnout si model Bumbleride Indie Twin. Jeho sedadla jsou rovnocenná a na dvojkočárek netypicky velmi prostorná. Konstrukce je široká 76 cm, takže se vejde do běžných 80cm dveří. Každé sedadlo můžeš individuálně polohovat až do lehu, spolu s opěrkou nohou. Jeho celková délka po rozložení je 91 cm. Má otočnou rodičovskou rukojeť, kterou si nastavíš ve výšce od 67,3 do 115,5 cm.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka