Dá se ve sportovním kočárku Cybex Talos S Lux úplně sklopit stříška?

Zodpovězené
13. zář 2023

Ahoj,

líbí se mi Cybex Talos S Lux.

Je možné v něm úplně sklopit stříšku?

V ukázkovém videu to nebylo vidět, ale u Cybexu Balios S Lux už ano. Uvažujeme o koupi jednoho z těchto dvou kočárků. Syn ještě nesedí a chceme, aby byl v naprostém lehu. Chceme, aby měl i výhled a dala se stříška sklopit. Bydlíme ve městě, ale nelze říci, že by silnice měly rovný povrch. V tomto ohledu proto také uvažuji nad Talos.

Děkuji

Ahoj,

ano, stříška modelu Cybex Talos S Lux je dokonce větších rozměrů a stejně sklopitelná jako je to u kočárku Cybex Balios S Lux. Zároveň lze jeho zádovou a nožní opěrku nastavit do zcela rovného lehu (180 stupňů). Fotky s podrobnějším popisem najdeš v sekcí pod názvem - Popis.

Pokud máte město typu samá jáma a časté výškové rozdíly, tak určitě doporučuji model Cybex Talos S Lux.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka