Vynechání MS při antikoncepci. Stalo se to někomu?

wewacore
24. dub 2024

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli měl někdo podobný problém ? Beru antikoncepci cyklus mám pravidelný nestalo se mi že bych měla zpoždění a teď 12.4 jsem dobrala poslední pilulku břicho nafouklé křeče většinou tak za 3-4 dny to je tak 15.4-16.4 to dostanu a nic čekala sem ještě jenže křeče pořad trvají jeden den sem cítila i pichaní v bocích které už bylo dost nepříjemné a občas se mi stalo že mě pichalo i v poštěváčku a teď je to 3 den kdy při vyčuraní jde že mě takový hlen první byl čirý ten bělavý ale bez krve vždy cítím jako bych začala téct a nic zase jen výtok jeden test sem si zkoušela dělat negativní nemůžu pořádně na velkou a chodím čurat hodne často dneska sem byla pro sychr na gyndě protože mě napadlo jestli nemůžu mít cystu v minulosti mě to trápilo ale udělal mi ultrazvuk a nic prý je všechno v pořadku ale bolesti dál trvají myslíte že bych mohla být těhotná nebo je to jen nějaký výkyv stalo se tohle už někomu ??

julie290
24. dub 2024

@wewacore ano, začátkem dubna semi to stalo. Testy negativní a také krev. Těhotná jsem nebyla.Ale je pravda, že bolesti jsem měla jen první dva dny a měla jsem špinění na intimku první den na pár hodin. Očekávám krvácení v pátek tak snad přijde. Za pár dní vyzkoušej další test

lencaa11
24. dub 2024

@wewacore endo ložiska možná hormony