Těhotná přes antikoncepci. Nestalo se to někomu?

kathrinepierce
1. dub 2020

Uzivam antikoncepci yosefine jiz skoro rok.
Tento mesic jsem dostala ms, a hned potom me zacala bolet strasne prsa, ztmavly bradavky, pri styku lepkavy bily vytok, boli me zada a bricho, avsak nafoukla si nepripadam.
Ha beru max s hodinovym spozdenim.
Nevite co je to? Nestalo se to nekomu?

mariegroth
1. dub 2020

Ja otehotnela na antikoncepci 🙂. Brala jsem ji poctive, ale hold ne vsechno je stoprocentni. Udelej si test at mas jistotu

kathrinepierce
autor
1. dub 2020

@mariegroth diky moc.
A jak si to poznala, popr. Symptomy?
Protoze pres ha dostavas umelou ms, dostala si ji, i kdyz si byla uz tehu?

mariegroth
1. dub 2020

@kathrinepierce Obrovska unava a prostě pocit, že jsem těhotna. Dostala jsem MS.

kathrinepierce
autor
1. dub 2020

@mariegroth já prave mam uz deti, takze vim a poznam ten pocit a takove ty pozn. Znaky ktere sem mela. Ale takove jeste ne, teda krome tech prsou.
Takze sis udelala test a vysel. A jak dlouho jso dostavala ms?

mariegroth
1. dub 2020

@kathrinepierce tehotenstvi jsem zjistila de facto hned na zacatku. Ja prave nikdy tehotna nebyla. Ani nevim, proc jsem tenkrat po tom testu sahla. Dostala jsem MS a kratce po si udelala test

krupka3
1. dub 2020

Ja osobne si myslim, ze v selhani HA hraje vzdy roli lidsky faktor. Kazdopadne tady nikdo nema vesteckou kouli a nedokazeme ti podle vytoku a bolesti zad rict, jestli jsi tehotna nebo ne. Kup si tehotensky test, nacurej na nej podle navodu a za 3min budes moudrejsi.

kathrinepierce
autor
1. dub 2020

@mariegroth aha moc dekuju za info.
A nejakej vytok?
Ja byla tehotna 2x a stejny to bylo. Beadavky, kovova pachut v ustech a hojny vytok

mariegroth
1. dub 2020

@kathrinepierce Ano, ted si vzpominam, ze byl takovy belejsi a mel mirny zapach. Urcite si udelej test at mas jistotu 🙂

kathrinepierce
autor
1. dub 2020

@krupka3 no, podle mě; toto forum je tu od toho aby si ženy vyměnili své zkušenosti a názory.
Já jsem.své první těhotenství poznala o.mnoho dřive, než jsem si udělala test. Test byl jen mým potvrzením intuice. Ale to nemusim připominat, to pozná každá žena na svém těle.
Těhotenství s ha nebo bez, je rozdíl, protože ms stále probíhá.hormony jsou uměle, tudíž matoucí, zdali to je nevolnost z ha či těhotenství.
Díky jinak za názor.🤙

kathrinepierce
autor
1. dub 2020

@mariegroth no právě já ten výtok nemám.
Jen při styku jsem ho.měla.

mariegroth
1. dub 2020

@krupka3 Vzdy rozhodne ne 🙂. Je pravda, ze ve vetsine pripadech asi ano. Ja ji brala poctive, kazdy den narizeny budik. Sama jsem se pak pidila po moznych duvodech. U nekterych zen je to nadvaha, ale dalsi duvody selhani pilulky jsou treba antibiotika a pokud ma clovek prujem nebo zvraceni.

kathrinepierce
autor
1. dub 2020

@mariegroth jj o tom vimcetla jsem pribalivy letak.
Diky moc

sangina
8. dub 2020

@mariegroth moje dcera se narodila přes užívání antioncepce

julia00
25. črc 2022

@mariegroth ahoj, stará téma ale po akom čase po menštruácii ti vyšiel pozitívny test?

kathrinepierce
autor
13. zář 2022

@julia00 abuch ti řekla pravdu, uzivam ha skoro 4 roky a neberu ha ve stejny čas. A stejne jsem.neotehotnela.
Musela by jsi byt 1 ze 100žen.
Ta ktera otehotnela pres ha musela udelat chybu. Zapomnela tabletku. Nebo bere leky ktere ovlivnuji antikoncepci.

kackabis
14. zář 2022

@julia00 já jsem otěhotněla přes HA, tabletku jsem užila o pár hodin později, - místo 7ráno až ve 4odpoledne. MS přišla normálně a týden před tím, než měla dojít další jsem dělala test. cítila jsem že je něco jinak. Smrděl mi alkohol, nechutenství, takové divné návaly. Na testu nebyl žádný duch, ale regulérní čárka. Podle mých výpočtů jsem tehdy otěhotněla poslední den MS.

julia00
14. zář 2022

@kathrinepierce ja síce beriem antidepresiva ale tie vraj neovplyvňuju HAK ale vyšli mi Mierne vyššie pečeňové testy tak sa obávam či môžem veriť antikoncepcii

julia00
14. zář 2022

@kackabis ďakujem za odpoveď. Ja si po ms občas spravím test a stále negatívne tak snáď je všetko ok. Ako som písala vyššie že sa obávam zníženia účinku tak pridám ako doplnok pharmatex+ prerušovaný styk

julia00
19. zář 2022

@kackabis ešte sa spýtam, ak som posledný styk mala 6.8 a dnes som robila test ktorý vyšiel negatívne tak môžem tehotenstvo vylúčiť? Pauza mi začína v piatok a v pondelok by som mala dostať ms

kackabis
19. zář 2022

@julia00 po takové době by byl test už 100% pozitivní. Takže si myslím že z toho nic nebude 🙂

julia00
20. zář 2022

@kackabis ďakujem za odpoveď 🙂 počkám do ms a snáď príde. Tebe prišla ms po pozitívnom teste? Bolo mi povedané , že pri HAK chodí ms aj keď je žena tehotná a to sa mi nejak nezdá. Prepáč za trocha blbé otázky

kackabis
20. zář 2022

@julia00 nene, mně nedošla. Já jsem otěhotněla poslední den MS, a týden před další MS jsem si udělala test, protože mi bylo prostě divně. Byly tam hned dvě čárky, prášky jsem samozřejmě hned vysadila a MS pak už nedorazila

julia00
20. zář 2022

@kackabis ďakujem za odpoveď, mne po tom styku o mesiac prišla ms a teraz čakám ďalšiu tak snáď príde, keďže aj testy mám negatívne 🙂

kathrinepierce
autor
21. zář 2022

@julia00 některá antidepresiva ovlivňuji ha.
To píše alespoň v přibal. Letaku.

kathrinepierce
autor
21. zář 2022

@julia00 nejsi těhotná. Já beru ha 4.rokem, a doteďka jsem ji moc nevěřila.
Ale už mě nebavilo stále se stresovat z toho.
Takže pokud bereš pravidelně a nevynecháváš je to skoro 100%
Hlavně nepit třezalku a hlidat se když bereš antibiotika.

julia00
21. zář 2022

@kathrinepierce ano viem, ale tie čo Beriem tak by nemali. Teda zatiaľ bolo všetko ok. V pribalovom letáku o antidepresivach nepíše nič

julia00
21. zář 2022

@kathrinepierce pokiaľ viem, že je nejak znížená účinnosť tak sa chránim ešte aj Inak

kathrinepierce
autor
21. zář 2022

@julia00 takže sis odpověděla sama
Tehotna být nemužeš pokud se chraniš i jinak.
To bys musela být 1 ze 100 žen.

julia00
21. zář 2022

@kathrinepierce tak to áno, navyše test by po takomto čase by už asi bol pozitívny

julia00
28. zář 2022

@kathrinepierce tak dorazila aj ďalšia ms. Kratšia asi o deň takže si môžem vydýchnuť?