Stalo se to už někomu?

nihanin
3. srp 2020

Ahoj všichni mám takový dotaz snažíme se o mimi dle kalendáře bych měla být 6dpo.. Což vím že tt mi nemůže ještě nic ukázat ale.. Před ovulaci až do teď mi každý den píchá v podbřišku a dnes v leže sem si kýchla a strašna bolest jako by mi podbřišku něco ruplo a pichalo a píchá mě to od odpoledne do teď při chůzi se nemůžu ani pořádně narovnat.. Stalo se to už někomu? A co by to tak mohlo být? Děkuji za odpověďi

jjasmina
3. srp 2020

Mě píchalo až mezi 6.-8.tt

mona91
3. srp 2020

@nihanin a víš jistě kdy byla ovulace? Já cítím při ovulaci ostrou bodavou bolest teda jen vlevo z pravého nic. Ale takovéhle pichnuti ze mě to donutí se predklonit se mi stává pravidelně mimo těhotenství ale fakt teď čerstve v paměti mám ovulaci kdy to opravdu bolelo fest ( a jsem z toho ve 12tt)

nihanin
autor
3. srp 2020

@jjasmina 😊

nihanin
autor
3. srp 2020

@mona91 no jistě to na sto pro nevím ms naposled 14.7 která trvala se vším všudy 3 dny obvykle trvá 5 dní a ovulace měla nastat 28.7.. Od té doby mám pořád bolesti v podbřišku

mona91
3. srp 2020

@nihanin já u obou tehu měla pocit ze to mám každým dnem dostat, mírná bolest podbrisku jako při MS furt jsem litala na zachod ze už. U prvního vůbec nevím kdy se povedlo jelikož jsme měli před IVF. Teď u druhého vím přesně repspektice vím ovulaci díky prave bolesti a pozitivnímu ovu testy kdy se přesně zadarilo který z těch tři pokusí netusim ale to je v rámci dnů každopádně už první týden jsem pozorovala přesně ten pocit ze MS přijde tlak bolest celého podbrisku ale MS nikde a za dva týdny se začal objevovat duch na testech.

theuska29
3. srp 2020

@nihanin Malý byl počatý 24. 2. a týden na to jsem doslova umírala v bolestech břicha. Občas mě píchlo tak šíleně, že jsem šla do kolen a přecházelo to do křečí. Nebyla jsem schopná pracovat, tak mě zaměstnavatel poslal k doktorovi. 11. 3. jsem šla na gynekologii, kdy mě vůbec nenapadlo, že jsem těhotná. A ono se zadařilo a mám doma krásného chlapečka 🙂

barulina
3. srp 2020

Pichani je jeden z mych prvnich priznaku

nihanin
autor
3. srp 2020

Holky dekuju moc za odpověďi tak teď sem stoho paf.. Jako je pravda že mám i občas tlak v podbřišku jako bych to měla dostat ale ty pocity mi přišli všechny moc nějak brzy jestli by to byli příznaky ms.. Každopádně zkusím tt cca za týden

mona91
3. srp 2020

@nihanin pak dej vědět jak jsi dopadla 😉

michaela1990xx
3. srp 2020

Já taky citila píchání a kdyz sem si kýchla, tak sem mela pocit jakoby mi někdo do břicha vrazil nůž. A to sem byla asi tak 8.mozna 9. týden.

nihanin
autor
4. srp 2020

@mona91 🙂určitě vědět dám

monique9754
4. srp 2020

Taky mě bolelo břicho tedy ne podbřišek ape jakoby pod žebry. U doktora mi bylo řečeno že mam podráždeny žaludek že mam držet dietu. To že jsem to nedostala mi vůbec nedošlo až přítel říkal ať si dojdu koupit test ze to zaludek nebude no a mam mesic a půl do porodu

sami28
4. srp 2020

@nihanin já to měla teď od 5dpo plus špinění pak ms přišla na dva dny a po ni zase pichani...

bathory87
4. srp 2020

Já to mám taky tak. Ale už se mi to táhne 2 měsíce a měla jsem i něco jako ms. V noci se natáhnu a chytnu křeč jak do lytka :D 2 měsíce mě bolí tak prsa a hoří že nemůžu spát.Mela jsem křeče pred 3 týdny jako blázen.Dnes test pozitivní. Nezkoušela jsem ho dříve tak snad vše bude ok a jsem zvědavá zda už nejsem v 10 tydnu :D ukázala jsem fotku testu známé a ta mi říká že to bude planý poplach tak nevím :D

nihanin
autor
4. srp 2020

@bathory87 ahoj máš foto toho testu? 🙂

nihanin
autor
4. srp 2020

@monique9754 jeee tak to moc gratuluji

nihanin
autor
4. srp 2020

@sami28 🙂tak to by chtělo cca za týden testnout

bathory87
4. srp 2020

@nihanin ahoj, tady je. Podle kalendáře 3 dny do MS

nihanin
autor
4. srp 2020

@michaela1990xx a vše bylo v pořádku? Občas chvilkama to píchání podbřišku pořád mam

nihanin
autor
4. srp 2020

@bathory87 krásný 🙂moc gratuluji

mona91
4. srp 2020

@bathory87 tak to je luxusní test před MS já takový neměla ani po vynechání 😂

bathory87
4. srp 2020

@nihanin bojím se. Je vymodlene.Po 13 letech. Ve čtvrtek jdu na gynekologii.

nihanin
autor
4. srp 2020

@mona91 souhlasím ten je luxusní 😊

bathory87
4. srp 2020

@mona91 děkuji. Děsí mě že občas spinim. Nemám vůbec tušení v kolikatem budu.

nihanin
autor
4. srp 2020

@bathory87 přeji ať je všechno v pořádku pak dej vědět 😊

bathory87
4. srp 2020

@nihanin děkuji moc holky. Dám vám hned vědět jak jsem dopadla. Já už tomu ani nevěřila. Říkám si...to je blbost ještě i teď :D

nihanin
autor
4. srp 2020

@bathory87 ono to tak je.. vždy to přijde když už to člověk nejméně čeká 😊

sami28
4. srp 2020

@bathory87 tyjo to je krásnej test! Co bych za něj dala 😀 . Taky mám píchání a špinění, ale test před pár dny negativní, ted už ani netestuju

sami28
4. srp 2020

@nihanin myslíš? Já myslim, že to už je ted ztracený.. holt se do toho opřeme zas ted ❤

zelenaesmolda
4. srp 2020

@nihanin
ja se nemuzu ani narovnat kdyz mam zarazene vetry