Přítelova kamarádka. Co byste si o tom mysleli?

27. dub 2024

Co by jste si mysleli, kdyby víte, že váš přítel oslovuje svou kamarádku ve správách srdíčko nebo zlatík? Přítel má téměř 30 let, ona je zdá se ještě středoškolačka.

lencaa11
27. dub 2024

Že je to D....a zřejmě to oslovení není pro kamarádku

ele_nka
27. dub 2024

Já mám kamaráda co nám říká zlatíčko, prdelko, beruško...Ale je to gay. 😀
V takovém vztahu co píšeš ty je to víc než zvláštní a nelíbilo by se mi to.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mishka87
27. dub 2024

Mám kamaráda, se kterým se už bohužel nemám čas moc stýkat, a ten mě taky oslovuje zlato nebo Miší, Miško. Nic mezi námi není a nikdy nebylo. Jo a na chlapečky fakt není. Představil mě před lety i své partnerce a když mi občas zavolá, je u toho i jeho přítelkyně. Prostě je zvyklí takhle oslovovat ženy. Říká tak i mé nejlepší kamarádce a tam taky nikdy nic neproběhlo.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
uzivatelkapetra
27. dub 2024

Mám dlouholetého kamaráda, který má dost specifickou šaškovskou ukecanou povahu a vůbec mu není blbé i před mým manželem se zeptat jak se má jeho dítě 🤣
(Teď se nevídáme příliš často jelikož jsem na rodičáku )
Každopádně babu co sotva zná určitě ne...

adelisss
27. dub 2024

No je to dost zvláštní... Mám kamaráda, který mi říká sluníčko, zlatíčko, ale on tak říká většině žen. Pokud ten tvůj to píše nebo říká jenom téhle buchtě, zpozorněla bych.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lv
27. dub 2024

Kdyby můj partner kolem 30 říkal nějaké studentce takto, rozhodně bych to měla jako problém. A taky s tím, že se v baru vykecává studentce, to není zkušenej člověk, co poradí. Má potíže, řeší je s tebou?

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
lv
27. dub 2024

Oslovila, ptá se na radu, to mu musí dost lechtat ego, lichotit, byla bych dost pozorná. Pokus se mu být oporou ty, pokud má psych. potíže.

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mourovatakocka
27. dub 2024

Kdyby si můj třicetiletý přítel našel jako kamarádku studentku SŠ, měla bych asi dost problém i bez oslovování.

lv
27. dub 2024

Aha, no taky do něj může zatknout drápky, upnout se na něj. Ukaž mu, proč má tebe, ať na nějaký blbnutí nemá ani myšlenky

reeeza
27. dub 2024

Co z toho probůh má? Proč investuje čas a energii do nějaké mladé teenky? No zřejmě mu na tom jejich vztahu něco imponuje. Ona o něj má zřejmě zájem. Nevím co se z toho může vyvrbit, věšteckou kouli nemám. Ale ať tě s ní klidně seznámí, můžete jí pomáhat oba dva 😁😉 ( už vidím jak se cuká)

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
oveckaluky
30. dub 2024

Mám kamaráda, který mi taky tak říká. Zlatíčko, beruško, já jemu brouku. A jo, je to jenom kamarád, a klidně si tak říkáme i před mým manželem, jehož je to nejlepší kamarád už od střední školy (coz je několik desetiletí). Nic špatného na tom nevidíme nikdo z nás, protože nic víc v tom fakt není. 😉