Co tím myslel?

2. kvě 2023

Ahojky, předem prosím o žádné reakce typu "jste jak malí".
Měli jsme s přítelem vztah na dálku, který trval více jak dva roky. Bohužel jsem to poslední dobrou přestávala dávat, protože mi přítel chyběl, změna v nedohlednu a já se jen trápila, protože jsme nebyli spolu. Navrhla jsem rozchod. Přítel se snažil, měl pocit, že to má ještě cenu, ale když sešlo opět z našeho setkání, ukončila jsem to. To věčné čekání jestli se uvidíme nebo ne mě začalo ničit. Jsme rozešlí čerstvě a včera mi na prvního maje poslal hezkou zprávu, že mi přeji krásný první máj a k tomu přidal libající emoji. Odepsala jsem v podobném duchu a že mě jeho zpráva potěšila. No a on? Od včerejška dál nereagoval... tak já nevím co tím vlastně zamýšlel? Akorát mě to rozhodilo a je mi vlastně hůř...

zanett
2. kvě 2023

No tak asi mu chybis. Ale taky by mi vadilo, ze se zadna dalsi konverzace neodehrava. Nebyla moznost, ze byste se k sobe sestehovali? Evidentne ten vztah ukoncit nechtel, vlastne ani ty, jen tam byla prekerka ta vzdalenost.

Vztah na dalku je super narocny, sama to znam, jsem vlastne rada, ze pises, jak jsi to citila, protoze vztah na dalku jsem vnimala velmi podobne a zacinala jsem si myslet, ze to vsichni ostatni davaji dobre, jen ja, ze jsem s tim mela problem.

autor
2. kvě 2023

@zanett přesně tak, překvapilo me to, ze další zprávy pak neproběhly, takže jsem začala váhat jestli ta má byla v pořádku, tak jsem mu dnes rano napsala, ze to srdíčko mělo být pro něho 🙈 No on mi odepsal až teď odpoledne, ze to přeci ví….

Jako teď fakt nevím co dal. Reagovat, nereagovat? Ja ho opravdu miluju, ale byli jsme strašně málo spolu. Chybí mi, ale…. Kdybychom byli aspoň víc spolu, jenze každé setkání bylo nejisté. Nikdy jsem se nemohla spolehnout jestli vyjde a me to úplně nervovalo.

A jak dopadl tvůj vztah na dálku? Rozchod?

cuuza
2. kvě 2023

Takovou sms poslal pěti slečnám a nic vážného tím nemyslel. Zapomeň na něj...

gdpr
2. kvě 2023

Podla mna nic nemyslel, nic viac nechce len zo slusnosti poslal tu spravu ako sa posiela aj na Vianoce, Novy rok, narodeniny.. A ten emoji moze symbolizovat len to ako sa hovori "maj lasky cas" aspon teda na SK je take porekadlo nie som si ista ako v CR

zanett
2. kvě 2023

Ja jsem se prestehovala za pritelem (do mesta) - nasla jsem si tam praci (libilo se mi tam, takze jsem pak specialne hledala praci tam), tim padem jsme byli vic spolu a po case se k sobe prestehovali atd.

zanett
2. kvě 2023

@cuuza Hele, a jak to vis? jako ano, spousta chlapu to tak dela. Ale proc by ji posilal zpravu 'jen tak'? Chapu, kdyz chce chlap zenskou dostat, tak rozhodi site atd. Ale tohle je prece trochu jine ne? Mozna jsem naivni, ale byli spolu, meli vztah, jen to skoncilo kvuli vzdalenosti. Mozna by opravdu bylo praktictejsi na nej zapomenout, ale ja jsem asi romanik, kazdopadne takove to 'zapomen na nej a posun se dal'...nevim, no, nemuzeme se divit, ze je kolem vsude tolik rozvodu, kdyz lidi obecne v zivote resi kazdy problem utekem a zapomnenim.

PS. i kdyz teda, kdyz jsem si procitala diskuzi s nazvem 'Jak dlouho vam vydrzela zamilovanost' (nebo tak nejak), tak jsem koukala, kolik zenskych rikalo, ze jen chvili. Ze zamilovane byly jen chvili, ale presto si toho chlapa vzaly atd. No ja jsem asi fakt nevylecitelna romanticka, protoze ja dokazu byt zamilovana opravdu dlouho (uznavam, neni to vzdycky zadouci a prakticke), ale ten pocit okouzleni a zamilovanosti opravdu miluju a snazim se ho udrzet i v normalnim, kazdodennim vztahu. Mam rada to jiskreni a ten pocit, ze jsou mnou okouzleni i ostatni muzi (nejnom muj partner, cimz rozhodne NEtvrdim, ze jsem ve vztahu nestala nebo neverna, ale proste si neumim predstavit zit takovy ten suchy, ordinerni zivot bez romantiky a takoveho toho touzeni (ktere vnimam i od ostatnich muzu smerem ke mne). Ja jsem takove odpovedi cekala spis od muzu, nez od zen, takze jsem tou diskuzi byla prekvapena a a uz chapu, proc spousta lidi rekne 'zapomen na nej/ni',protoze oni sami kolikrat neumeji byt dlouho zamilovani, tak jim pripada logicke se rychle posunout dal.

irmamala
2. kvě 2023

Klasika, takze ty jsi ho kopla do zadku, protoze jsi cekala, ze neco zmeni, on to prijal a ty ted vysilujes? Na chlapy nemuzes tak slozite, ultimata nema nikdo rad. Pranim k 1.maji asi opravdu nemyslel nic jineho, nez prani k 1.maji, kdyz mozny kontakt dal nerozvinul. Sakra zensky, to uz je xta diskuze na tema-co tim myslel, kdyz rekl, udelal, nerekl, neudelal…. To uz si dneska bez tech socek fakt nikdo sam s nicim neporadi?

janule0123
2. kvě 2023

Buď to dal neřeš protože to beres tak jak si to nastavila a nebo si s nim promluv, ze buď jeden půjdete za druhým a zkusíte to znovu a nebo proste jdete dal a chvilku bude trvat než se od toho oprostite… jinak za me, ty ses rozešla, tys to tak chtěla, tak co by se teď doprosoval, bere to jako fakt, ale zas mu nejsi po dvou letech vztahu u zadku…za druhé pánové mají tendenci si dělat zálohy, tak te má proste jen v záloze, a nemá z toho hlavu v pejru jako ty.. poslal smsku na prvního máje a jede dal …

veronicka89
2. kvě 2023

Podle mě chce sex tak si tě nechává rozdělanou

veronicka89
2. kvě 2023

A nechápu proč se v tom piplas. Bud chceš konec nebo chceš něco jiného