Přítelova "online" nevěra s mou kamarádkou

mamiiinka
5. srp 2015

Spíš si jdu postěžovat,než žádat o radu 🙂. I když i ta by možná bodla.

Musím říct, že jsem dost žárlivá, a že občas mám problém to ukočírovat a nedělat scény. A jak to tak bývá se žárlivostí přichází i jistá nedůvěra jak v sebe sama tak v partnera. Přesto, že známe své hesla a přístupové jména ke všem našim účtům navzájem, přesto že si nelžeme a jsme k sobě (ač někdy to vede k dohadům) upřímní.
Jsem 3 měsíce po porodu, a holky žádná sláva to není- už před otěhotněním jsem začala tloustnou (dost) díky toho že jsem přestala kouřit, chodit do práce a celkově... no a teď jsem jako malý(možná trošku větší) slon. A to mi taky nepřidává na sebevědomí(zhubnout prostě nejde hned- jde to pomalu ale jde).
A mým problémem- spíše trápením se stalo pár jak oni tomu říkají "nevinných" vět.
Abych to uvedla na pravou míru, a hlavně vysvětlila proč neletím za nejlepší kamarádkou a nestěžuji si jí- : To právě ona a můj milý si totiž píšou zprávy se silným sexuálním podtextem a jejich konverzace je samozřejmě čistě teoretická( oba dva tvrdí jak by mi to nikdy neudělali). Na Jejich fantazie- co by kdyby- jsem přišla i dost náhodou.

Je pochopitelné, že se citím podvedená? Když si takhle vypisuje a kamarádům říká, jak si nikdy nemysle že by byl schopný mě podvést- ale už nad tím přemýšlí, když je tolik možností? Přece je blblost, zahazovat to všechno kvůli pár řádkům, které jsem četla...Ale je to ve mě- co když to není poprvé, co když to bude dělat dál, co když mě vážně začne podvádět?...

a korunku nasadili oba dva :D oni si totiž prý mysleli že na druhé staně jsem já, že si oba píšou semnou :D Přítel ačkoliv je dost inteligentní, si vážně myslí že tomuhle uvěřím :D neznám její heslo ani email, což oba dobře ví... a pokud si myslel že jsem to já, proč celou konverzaci smazal?

Máte nějaké návrhy jak sama sobě domluvit, a nedělat unáhlené závěry- jako je balení kufrů ? 🙂 Nehcci všechno ztratit, zvláště když jsem s ním byla tak štastná...

zuzineckah
5. srp 2015

Myslím, že mezi vámi není žádná důvěra, takže bych ten vztah nešroubovala. Tys mu vlezla do jeho soukromí a zjistila, že on si vesele píše s tvojí nejlepší kámoškou... Korunku tomu nasadili oba (= domluvili se), když z tebe udělali ovci tím opravdu debilním vysvětlením. Už jen za to by oba zasloužili pár facek... Co chceš řešit? Je mi to líto, ale já tady nevidím ani náznak perspektivy, která by nepřinesla další trápení.

jamia
5. srp 2015

Na tvém místě bych oběma velmi důrazně řekla, ať z tebe přestanou okamžitě dělat blbečka a že jestli po sobě tak moc touží, tak to ukončíte, ať si ty fantazie klidně realizují. V životě by mě nenapadlo si vypisovat s kamarádčiným přítelem prasárny, to není normální.

mamiiinka
autor
5. srp 2015

Zaprvee rekl jsen ze si nejsem jisty a ze kdybys to nebyla ty,, byla by to jen srabda ktera by nikam nevedla....fajn rozEjdi ss ss mnou ale duvodem neni nejaka nevera ale jen ma hloupost a tva neduvera

JEho obhajoba? 🙂 asi jsem vážně tak hloupá jak si myslí

mamiiinka
autor
5. srp 2015

@zuzineckah já mu tam lezu běžně 🙂 kvůlu hrám hrajeme je na obou účtech 🙂

luckavolosyn
5. srp 2015

On je dost dobry manipulátor. Ted se tomu smějes? Měla jsem předtim doma někoho jako ty, asi jeste horšího a po několika letech to svoje nevinne sepisování převedl v nevěry a dělal ze me blbce. Tak si dej pozor abys nedopadla stejne. A pokud ti to udělá "nejlepsi" kamarádka, tak bude asi trochu falešná ne?

mamiiinka
autor
5. srp 2015

@luckavolosyn manipulátor je hodně dobrý,to je pravda.a taky řečník a věřím tomu že je i dobrý lhář. Jen nevěřím tomu, že je zlý člověk, proto mě tohle tak dostalo, protože (pominu tu blbost co si vymysleli a stojí si za tím že si psaly semnou) dle mě jsme měli idylický vztah, a upřímně, taky občas zaflirtuju s prodavačem v obchodě, usměju se na kolemjdoucího, protože tohle mi příjde docela normální, chci se líbit nejen jemu ale i ostatním. A vím že ve vztahu toho flirtování není tolik, zvláště při dvou dětech... hlavně mě urazilo a ponížilo že si píše s ní(ale věřím tomu že bych se tak cítila at by si psals kýmkoliv, jented to jsou 21 mouchy na jednu ránu)... a že je falešná? asi to tak bude, ale za ty roky jsem to nezpozorovala...

mandala
5. srp 2015

@mamiiinka Nejsem žárlivá, ale tohle by mě nadzvedlo ze židle taky. On ti věrný třeba i je, ale toto se prostě slušní lidé nedělají. Nechci ti radit, abys balila kufry, přece jen máte spolu mimi a pokud ti nezahýbá, tak to není důvod, abys odcházela, ale určitě bych mu vysvětlila, že takové chování mě uráží a ponižuje a požádala, aby se začal chovat jako normání otec od rodiny a ne jako nevybouřený puberták. ☹

zuzineckah
5. srp 2015

@mamiiinka mě teda nepřijde jako dobrý manipulátor, ty jeho výmluvy jsou spíš směšné, až trapné, odpovídající věku někde mezi 20 a 25... Čím dřív ho vykopneš ze života, tím dřív dáš sama sobě šanci, že ještě budeš šťastná. Tátu tím nikomu nevezmeš, tím bude napořád. Jak se k tomu postaví už bude na něm.
Jestli s ním chceš nazvdory všemu zůstat, tak radu nemám. Já bych se takhle ponižovat nenechala 😠

metallico_mondo
5. srp 2015

Z mých zkušeností se vypisování jednou vždycky realizovalo.... bohužel... byla sem blbá že jsem to už u toho vypisování neukončila ale jak se zařídíš ty je na tobě

lenickakl
5. srp 2015

Pakovala bych ho z baráku.. Vypisuje si s tvojí ''kamarádkou'' intimnosti a ještě z tebe oba dělají debila.. Já bych se na něj nedokázala ani podívat.. Možná to někomu přijde přehnaný, ale jsem prostě taková a tohle se nedělá.. 🙄

sykorkova
5. srp 2015

Já bych se taky cítila podvedená, samozřejmě. Ale mnohem víc by mi vadilo, že místo toho, aby mi můj manžel vysvětlil, proč se to stalo a co s tím budeme dělat, tak by mě zasypával nedůstojnými výmysly. To by pro mě bylo fatální, kdybych zjistila, že nemám vedle sebe chlapa, ale hošíka, který se neumí k problému postavit čelem. Ve vztahu se přece může stát cokoliv, jsme lidi a máme v žilách krev a ta je bohužel někdy i dost horká nebo plná hormonů. Ale je potřeba to nějak řešit a ne se tvářit, že se nic nestalo - to platí pro oba! No a jinak někdy je lepší se rozejít kvůli zdánlivé maličkosti a dát na vnitřní hlas, než si pak nechat dlouhé roky ubližovat a ponižovat se. Tohle by mohl být jen začátek a mohlo by se to stupňovat. Kamarádku bych každopádně škrtla určitě, to nemá s přátelstvím nic společného.

banitram
5. srp 2015

nevím, co budete dělat vy, ale já bych v této situaci ukončila veškeré styky s dotyčnou "kamarádkou" a důrazně ji požádala, aby se držela dál od mé rodiny. Bez ohledu na to, jestli s vaším mužem spí nebo mu jen posílá sexy zprávy - takhle se kamarádky nechovají a je to od ní podpásovka, zvlášť když se vám čerstvě narodilo miminko. Manželovi bych vysvětlila, proč mě takové jednání uráží .. nevím, jak by se mu líbilo, kdyby byl nějaký čas sexuálně omezen třeba v důsledku nemoci (jako vy v těhotenství a po porodu) a vy byste si přes internet "vybíjela sexuální pudy" s jeho kámošem.

alen_ka
5. srp 2015

@mamiiinka toto by mě teda asi dost nadzvedlo ze židle, možná bych zkousla fakt, že si takto s někým píše (i když ono od psaní opravdu nikdy není daleko k realizaci, nikdo nemůže tvrdit, že to nic neznamená), ale ještě s mojí nejlepší kamarádkou... to už je docela hnus...
sama nevím, jak bych reagovala, ale nejspíš by se mi zhnusil tak, že by to nakonec vedlo k rozchodu
ty jejich trapné výmluvy to jenom zhoršují

karlajasmine
5. srp 2015

@mamiiinka ''Kamaradka'' by tedy v teto situaci pro me navzdy skoncila.

Co se tyce tveho pritele, tezko rict. Znam kluka, ktery si takhle s jednou holkou psal, ale pritom vim, ze by svoji manzelku nepodvedl... bral to jako nevinne ''zpestreni'' a on sam by ani nechtel, aby to doslo do nejake jine roviny nez ''nevinne'' psani...
Ale spis je problem ze se k tomu tvuj pritel nepostavil celem, ze se ti neomluvil, ze mu to neni blby... Protoze sice nejde o fyzickou neveru ale porad jde o nedostatek respektu vudci tobe a o neveru virtualni.

Asi bych mu jednou odpustila, ale dala bych mu to poradne sezrat a kdyby se to v budoucnu opakovalo tak bych zacala vazne uvazovat o odchodu.

lu777
5. srp 2015

tady jedině důrazná domluva...
a s kamarádkou bych to ukončila (pokud si jsi opravdu jistá a viděla jsi sms, která je jasná)....

každopádně bych se i zamyslela proč to dělá jestli se nudí? nebo nemáte dost sexu atd...
ono ženy si často myslí, že vypadají špatně apod., ale je hodně mužů, kterým nadváha nevadí, ale jde jim o to, aby měly ten intimní partnerský život 😉

a jinak ty účty bych si rozdělila... já nevím, ale jsem dospělá a svoje věci chci mít zvlášť a mít nad nimi kontrolu... a on ať si má nad svými.... ale jsme dospělí, takže když někdo ujede musí počítat s tím, že může o partnera přijít 😉

ono nikdo nikoho neuhlídá, to může jen člověk sám 😉
pokud nejde o chlapa, který loví pořád a programově i když má doma pohodu, tak je to hodně i o tom nakolik spolu souzníte, nakolik máte co sdílet a na tom vztahu pracujete.... když opadnou ty počáteční hormony, tak je to i o nějaké práci na tom vztahu 😉 do ohně je potřeba přidávat polínka

andrrriiik
5. srp 2015

@mamiiinka Já jsem tohle zjistila v 7měsíci těhotenství,byla jsem v nemocnici,a on psal "kamarádkám",že nejsem doma,že si užijou,ať přijedou.Když jsem na něj uhodila,řekl jen:jsi spokojená,že to víš?Pak začal slibovat,že už to neudělá.Dala jsem mu šanci,přece jen jsme spolu čekali mimčo.Od té doby měl změněné heslo,tak asi pokračoval,ale já to už neřešila,podezření jsem už neměla.Ale vím,že mě několikrát podvedl,ještě před svatbou.Odpustila jsem mu to.Dnes bych to už neudělala.Nakonec jsme se rozvedli ale kvůli něčemu jinému.V tomto se ale nezměnil,protože když už měl rok novou přítelkyni,psal mě,ať se k němu vrátím,oblboval,že teď to bude jiné,lepší,že se už budeme mít dobře,že ji nemiluje,a blabla.Přitom s ní je doteď,to už jsou spolu skoro 4 roky 😕

pajar
5. srp 2015

No holky, ja mela stejnou zkusenost jako zakladatelka teto konverzace, jak jsem to cetla, tak me to pripomelo to, co jsem zazila na vlastni kuzi a nakonec se potvrdilo, ze to nebyli jen nevinne zpravy, ale neco vice!! A taky se snazili delat ze me totalniho vola. No hold kamaradka uz neni kamaradka, dokonce se odstahovala, protoze neunesla tu ostudu, kdyz se syn pustil do ni a jeji syn byl zase nejlepsi kamarad meho syna. Kluci se stykaji dodnes, ale ja ji na jmeno nemuzu prijit. Jinak kdyz se nekdy potkame nekde ve meste, tak ona sklopi hlavu a radeji dela ze me nevidi 🙂. Jinak jsem sveho muze vytrestala tak, ze jsem mu rekla, ze kdyz potrebuje sex venku tak asi ho ma doma malo a tak jsem to po nem vyzadovala i 5 krat za den i dvakrat po sobe. A reknu vam, ze to pomohlo, protoze byl tak vystaveny a hotovy, ze mu na nejake jine zenske ani nezbyval cas a ani na ,,TO,, uz nemel ani pomysleni 🙂 Stalo se, ze az prosil, ze uz nemuze, ze uz ho to i boli, ale byla jsem neoblomna. Ale reknu vam holky, pro me to byli teda muka jako hrom, mela jsem problem dat nohy k sobe 😀, ale pomohlo to a mam klid. A manzelovi jsem dala nuz na krk, ze jestli jeste jednou tak to bude dvakrat horsi nez to co si protrpel poprve a musim rici, ze se vse v dobre obratilo a je klid. 😝

verusak87
5. srp 2015

@pajar Teda klobouk dolů před tvým vyřešením situace 😉

ivca2409
5. srp 2015

@pajar no obdivuju Tě!!! 🙂 vyřešila jsi to luxusně 🙂 to bych nedokázala! 🙂

domiz
5. srp 2015

U nás to taky tahle začínalo..Byla jsem 3 měs po porodu a psal si s nějakou jeho ex.Jak se nechal ukecat do manželství,jak je neštastnej atd. 😅 Pak samozřejmě hrozně dojemná scéna,jak si z ní dělal prdel a vůbec to tak není,naopak.Po čase si psal s jinou z práce a to už tak nevinný nebylo a myslím si,že mě s ní i podvedl.Nevím kolik takových měl a dopisoval si..Ani to nechci vědět,je to minulost.Pak už jsem mu na nevěru přišla zase s nějakou z práce.A jeho kecy jsou teda slušnej výkon a že já toho už slyšela!!

lu777
5. srp 2015

@domiz no tak tohle by hlavně měly číst ženy... hlavně ty mladé, 20 - 30 let apod., ty na tyhle řeči tak lehko chlapi utáhnou.... 😖
to je podle mě i důvod proč člověk nevidí moc starších zlatokopek... není to jen kvůli vzhledu, některé jsou i ve 40 moc krásné ženské... ale už nejsou tak naivní 😉

domiz
5. srp 2015

@lu777 Jo ty holky jim ty kecy věří!Já byla hrozná megera a on hroznej chudáček..A přitom ani nikdo netušil,co se u nás děje a jakej byl..Poslední slečně vykládal,jak je neštasnej,jak je se mnou jen kvůli malé a jak se o ní stará,hrozně ji miluje a doma na vše kašlal..O dceru se nestaral vůbec..S ní jsem si i psala,jak si spolu rozumí,jak on je úžasnej apod 😀 Samozřejmě dal hned přednost nám,ale já odešla a ona mu dělala scény.Mě nejvíc štve,že jsem mu to trpěla ,tak dlouho..Odešla jsem až,když byly dceři přesně 3roky.Tak tak,mě to hlavně dá se říct pomohlo do dalších vztahů,že už nejsem tak "blbá"..

lenickakl
5. srp 2015

@domiz hlavně, že ses nakonec sebrala, než dál setrvávat s takovým blbem 😀

domiz
5. srp 2015

@lenickakl To ano!Sice to trvalo,ale nejlepší rozhodnutí v mém životě 😉

lenickakl
5. srp 2015

@domiz koukala jsem na tvůj profil a aspoň jsi teď očividně opravdu šťastná 🙂 a to je dobře 🙂 a tvýho ex ať si ty ostatní užijou dosyta 😀

domiz
5. srp 2015

@lenickakl Ano,mám skvělýho a hodnýho chlapa,kterej nás miluje 🙂 KONEČNĚ!!! 😀 Jo ten už má dávno další a o 10let mladší, chlubil se u soudu. 😅 A my máme od něj klídek,to je hlavní. 🙂

michalka_n
5. srp 2015

@lu777 nemyslim si, že holky co odvádí chlapa od rodiny jsou zlatokopky a věřte že i ty starý sou naivní a dost chlapům nadbíhají akorat prostě už nejsou v kurzu. Každá žena si myslím má zkušenosti s tím že je kluk/manžel podváděl, nikomu bych to nikdy nepřála a ani bych to nikomu neudělala... taky ale nejsem zastáncem držet vztah kvuli dětem.. Moje kámoška ta zase měla ,,vztahy,, jen se zadanými, je to hnus, každopadně partnerky tech ,,grázlíků,, sou stastny a nepatrájí zrejmně, nevidí neslyší. Já takhle o známou přišla když sem jí řekla že ji snoubenec zanáší s kámoškou ona ji to pak přiznala a hadejte co... nevěřila nám a vzala si ho.. podvádí ji dodnes. takže kdyby nebyli ženský až tak zamilovaný a neodpouštěli by nebylo by tolik nevěr a že znám v mym okolí asi jen 2 věrný chlapy.. ve většine případech tak 90% za to ale můžou chlapi ne ty milenky..

lu777
5. srp 2015

@michalka_n ano, někdo to tak má, lidi jsou různí.... a některé partnerky nepátrají, taky mám ve svém okolí pár, které jsou velmi inteligentní, chlap se s milenkami neskrývá vůbec (chodí všude a neustále, přespává třeba třikrát týdně u ní atd.) a přesto dotyčná údajně nic neví... podle mě musí něco tušit, to není možné, přece chlap, který dělá v kanceláři nemůže být tak často i v noci pryč...

jinak mně se stalo dvakrát, že jsem přistihla chlapa kamarádky při evidentní nevěře... a jsou poučená nadosmrti, když jsem to opatrně dotyčné naznačila, tak jsem to řádně odnesla... je to těžké to unést 😔

a ano, chlapi za to určitě můžou, ale ženský se nabízejí, já nejsem vůbec prudérní, ale když občas vidím co některé nosí, tak si někdy až říkám, že si koledují o malér až někde půjdou samy 😖 lidi jdou do něčeho po hlavě a neví do čeho a proč.... nejhůř jsou na tom pak ty děti 😖

michalka_n
5. srp 2015

já nenávidím nevěry.. podle mě je to zvrácený, nechutný a dělat někomu druhou je si myslím i ponižujicí. to víš že to tuší.. odjedou na služebku a mají nově povlečeno a tak no prostě to nevidí.. nechapu ja to teda poznala a bolelo to ale nikdy sem nelitovala ze sem na to přisla..sbalila sem mu kufříček a šel a mohl si brečet jak chce... bombonek byl když prisel za dva měsíce se zásnubním prstynkem :D prej vezmes si me, a já že ne ..a on a kdybych se tě zrptal tenkrát? a ja že sem byla blba a že bych si ho tenkrát vzala a on brecel jak malej kluk .. tak sem muřekla at nebrecí a jestli hodla bulet at jde domu.. a hadej co.. pořád stejnej kurevník :D a to snim nejsem 3 roky :D prostě vím co chci a partnerovi narovinu říkam že něž aby mě podváděl at me radsi s dítetem opustí a netrápí mě... ale mam myslím snad dobrýho partnera i kdyz uvidime .-) každopádně milenky nebyvají casto inteligetní a casto o chtějí aby se o tom milencova polovicka dozvěděla...

lenickakl
5. srp 2015

@michalka_n tak s tím prstýnkem mě to pobavilo 😀