Sunar BIO dětské příkrmy

Sunar již řadu let není jen výrobcem náhradní mléčné výživy, ale neustále rozšiřuje svoji nabídku dětské výživy pro děti do 3 let. K té patří i zeleninové a maso-zeleninové příkrmy v BIO Baby kvalitě. Všechny příkrmy mají vyvážený obsah živin v souladu s výživovými potřebami dětí a mají konzistenci odpovídající věkovým požadavkům dítěte.

Sunar BIO zeleninové a maso-zeleninové příkrmy jsou vhodné pro kojence již od ukončeného 4. měsíce věku. Vyznačují se jemnou konzistencí, která dětem při zavádění pevné stravy do jejich jídelníčku vyhovuje nejlépe. Příkrmy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního libového masa a pečlivě vybrané zeleniny získávané v souladu se zásadami šetrného ekologického zemědělství v BIO Baby kvalitě.

Nově se nabídka příkrmů Sunar BIO rozšířila o varianty pro děti od ukončeného 10. měsíce věku, které nasytí i hladovější jedlíky. Obsahují větší měkké kousky, díky kterým se dítě postupně učí kousat a pomalu přecházet na novou konzistenci jídla, která se více přibližuje běžné stravě.

Dětské příkrmy Sunar BIO se vaří a sterilizují ve vodní lázni, aby mohly být uchovávány bez použití konzervačních látek. Na každou skleničku je aplikován tepelný ráz, čímž dojde k jejímu vakuovému uzavření. Tím se zachová nejen jejich vysoká výživová hodnota, ale i přirozenější chuť a barva vstupních surovin bez použití aromat a barviv.

Od ukončeného 4. měsíce:

Sunar BIO dýně, brambory, olivový olej – tato čistě zeleninová varianta je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce věku a obsahuje základní druhy zeleniny, včetně hrášku.

Od ukončeného 6. měsíce:

Sunar BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej– maso-zeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje libové drůbeží maso, základní druhy zeleniny a rýži.

Sunar BIO zelenina, telecí maso, olivový olej – maso-zeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje nejkvalitnější telecí maso, které je doplněno bramborami a fazolkami.

Od ukončeného 8. měsíce:

Sunar BIO zelenina, krůtí maso, čočka, olivový olej – maso-zeleninový příkrm kombinující drůbeží maso se zeleninou a čočkou je ideální pro děti od ukončeného 8. měsíce věku dítěte a obsahuje nejvyšší podíl luštěnin z celé řady.

Sunar BIO zelenina, pražma královská, olivový olej– příkrm, který kombinuje maso z mořské ryby, zeleninu a brambory, je ideální na seznámení dítěte s rybím masem a je doporučen od ukončeného 8. měsíce věku.

Od ukončeného 10. měsíce:

Sunar BIO batáty, hovězí maso, čočka - maso-zeleninový příkrm kombinuje batáty, libové hovězí maso a čočku. Obsah bílkovin živočišného i rostlinného původu pro větší rozmanitost jídelníčku, bez přídavku soli.

Od ukončeného 12. měsíce:

Sunar BIO zelenina, kuřecí maso, těstoviny - kombinuje vybranou zeleninu, jemné kuřecí maso a těstoviny. Konzistence s většími kousky je ideální pro rozvoj schopnosti kousat a polykat pevnou stravu.

Sunar BIO špagety, hovězí maso, boloňská omáčka - obsahuje celkem 55% zeleniny a kombinuje ji s libovým hovězím masem a těstovinami.

Příkrmy mají být součástí pestré a vyvážené stravy. Potravina pro zvláštní výživu.

Jak chutnaly příkrmy Sunar BIO malým hladošům v našem testování:

Hodnocení a zkušenosti se Sunar BIO dětskými příkrmy

Máš zkušenost se Sunar BIO dětskými příkrmy?
konik_testuje  4. črc 2022

Příkrmy Sunar BIO se osvědčily

Příkrmy Sunar BIO si naše nejmladší členka redakce oblíbila na první sousto. Testovali jsme verze od ukončeného 10. a 12. měsíce a všechny 3 příchutě měly úspěch, největší oblibu si ale získala příchuť Sunar BIO špagety, hovězí maso a boloňská omáčka. Naše malá strávnice byla schopná sníst celou skleničku na posezení a celá rodina se bavila nad tím, jak “profesionálně” vtahuje kousky špaget do pusinky. Maminka zase ocenila, že příkrmy obsahují větší kousky, které dítě zvládne naprosto bez problémů rozkousat dásněmi. Příkrmy Sunar BIO se osvědčily také na cesty.
  • Bez konzervantů
  • Konzistence s většími měkkými kousky
  • Praktické na cesty a dovolenou
  • Příchutě, které dítěti opravdu chutnají
  • vyšší cena
  • menší výběr příchutí
okinkaa  25. čer 2022

Bio snad dětské prikrmy od 10.měsíců

Bio dětské prikrmy mě moc mile prekvapily. Nejvíce si náš malý stravnik pochutnal na špagetách s hovězím masickem, ikdyz zblajznul všechny a s velkou chutí. Musím říct, že za nás velikost skleničky super. My měli vždy na jeden oběd. Za mě i malého rozhodně doporučuji. Ač domácí oběd je domácí, když jsme doma,tam se snažím vařit,tak na cesty je tohle opravdu super! Já byla nadšená jediný co,že kukuřice v celku je trošku špatně stravitelná.
  • S kouskami
  • V bio kvalitě
  • Skvělá konzistence
  • Velké množství
  • Pro někoho cena
michalusenka  25. čer 2022

Jsem tak trochu na vážkách aneb každému sedne něco jiného

Sice je moje Nelča velký jedlík, přesto domácí jídlo, které vařím jen pro ni, jí někdy dělá problém sníst hned naráz (asi bych měla začít používat bylinky :-) ), ale u SUNAR skleniček neměla problém, což je fajn. Sice ráda furt papá, ale tak velkou skleničku ještě za jeden oběd nesní, takže jsme to rozdělili na dva dny. Možná by nebylo marné udělat i menší skleničky?

Byla jsem mile překvapena dobrou chutí a tím, že velké kousky šly dobře rozkousat, jak byly jemné.

Co mi však vadilo bylo, že se mě příkrmy zdály mastnější.

Když to shrnu, tak kdybych BIO Sunar příkrm od někoho dostala, tak to Nelči dám, ale sama skrz cenu bych nekoupila.
  • velké kousky, které šly dobře pokousat
  • chutově dobré
  • mastnější
  • cena
1 člověk považuje za užitečné
mazeret  24. čer 2022

Sunar měl těžký úkol!

Přijeli jsme z dovolené - Turecko, plno nových chutí, tuny úžasného jídla a vynikající zeleniny, které bohužel u nás prostě neseženu...no a náš Toník se takzvaně dost rozežral. Takže Sunar měl těžký úkol. Já byla samozřejmě nadšená, kdy po příjezdu domů, kuchyň vymetená, aspoň Toník měl jistotu jídla. Jelikož tam už s námi jel normální jídlo, případně jídlo z KIDS corner, dost jsem se bála, jestli tomu přijde na chuť. A teda fakt že přišel.

Ve všech příchutích, co jsme měli byly moc hezké kousky - žádná drť. Nechápu, že tam není sůl, protože je to opravdu dobře chuťově vyvážené a rozhodně bych se nebála si to takhle dát na talíř. Složení prostě super. Porce taky stačí.

Toník už s námi hodně jí, aspoň vařím kvalitně... ale prostě na cesty je taková sklenička velmi velmi praktická. Nebo pro nás, pracující mámy - jsou jednoduše dny, kdy se nestíhá. Takže já jdu objednat další na alzu, ať je mám po ruce. 54Kč je sice možná vyšší cena, ale za rychlé jídlo si prostě člověk vždycky připlatí a tady to je kvalita.

Sunar u mě stoupl jako značka :-)
(10 fotek)
  • možná pro někoho cena
1 člověk považuje za užitečné
lenkabukov  4. črc 2021

Doporučujeme všemi deseti

Měli jsme možnost testovat příkrmy a opravdu mile nás překvapily. Určitě všem doporučujeme
  • Konzistence
  • Množství
  • Tvar skleničky
  • Přidala bych další druhy
simix22  3. črc 2021

Sunar BIO, skutečná kvalita a výborná chuť!!!

Příkrmy jsou kvalitní, výborné a hlavní je, že chutnají našemu vybíravcovi. Úspěch byl hned po první skleničce. Budou naše oblíbené.
  • -kvalita
  • -chuť
  • -dizajn (ocení spíš maminka :) )
  • -příjemná konzistence
  • -cena
  • -nenašla jsem
kaciobst  3. črc 2021

Naprostá spokojenost.

Dětské příkrmy Sunar BIO mě opravdu mile překvapili. Nejen chuť a vůně byli skvělé, ale hlavně konzistence za mě byla dokonalá, toto jsem u jiných příkrmů nezažila a moc ráda se k nim budu vracet.
  • Skvělá chuť
  • Skvělá vůně
  • Naprosto skvělá konzistence
  • Dostupnost
  • Vyšší cena
konik_testuje  2. črc 2021

S čistým svědomím můžeme Sunar BIO příkrmy doporučit!

Zavádění prvních příkrmů je velký zlom nejen v životě miminek, ale také v životech jejich rodičů. Miminko si musí zvyknout na nové chutě i konzistenci jídla, jeho bříško na jeho novou formu, no a maminky čeká velký otazník, jestli dítku vařit doma, anebo se spolehnout na kvalitní suroviny zkušených výrobců dětské výživy.

Pro ty, kteří vyhledávají kvalitu surovin z ekologického zemědělství, nabízí Sunar zeleninové a masozeleninové příkrmy s přívlastkem BIO. Možnost ochutnat je a podrobit přísnému hodnocení dostaly i naše „redakční děti”.

Nejmenší testující zkusili Sunar BIO dýně, brambory, olivový olej. Základní druhy zeleniny v této kombinaci mají dokonale jemnou a vláčnou konzistenci. Chuť je příjemně nasládlá, díky čemu dětem moc chutná. Tenhle příkrm je vhodný pro děti od 4 měsíců, ale chutnal i nám, velkáčům.

Od ukončeného 6. měsíce si děti, po masozeleninových příkrmech, mohly „pošmáknout” na masíčku v Sunar BIO zelenina, kuřecí maso, rýže, olivový olej a Sunar BIO zelenina, telecí maso, olivový olej. Oba tyto příkrmy mají příjemnou krémovou konzistenci. V chuťovém testu vyšel malinko lépe ten s obsahem zeleniny a telecího masa. A to nejen u rodičů, ale i u dětí. Oba mají však jemnou chuť a snědly se do poslední lžičky.
Po dovršení 8. měsíce, přichází do jídelníčku Sunar BIO zelenina, krůtí maso, čočka, olivový olej. Tento příkrm hodnotíme jako sytý. Luštěniny v kombinaci s masem zaplnily hladová bříška o cosi rychleji než pouhá zelenina, nebo zelenina s masem. Chuťově je velice příjemný, i když máme pocit, že chutnal víc nám dospělým než dětem.
Kdybychom měli vyhlásit vítěze tohohle testování, byl by ním nejspíš Sunar BIO zelenina, pražma královská, olivový olej. Rodičům, kteří nemají rádi ryby, moc nechutnal, ale my ostatní jsme si pochutnali. Nicméně, měli jsme smůlu. Ač jsme netrpělivě čekali, které dítě tu svoji porci nedojí, nedočkali jsme se a evidentně nechutnalo jen nám, ale také jim.
Všechny příkrmy Sunar BIO jsou absolutně bez kousků, což vyhovovalo i těm nejvybíravějším stravníkům. My, rodiče, jsme ocenili, že jsou bez barviv, aromat a konzervantů a z kvalitních surovin v baby kvalitě. Navíc jsou tyto suroviny zpracovány šetrným procesem výroby a sterilizovány ve vodní lázni bez použití konzervačních látek. Jediné, co bychom možná příkrmům vytkli, je velký objem zeleninových příkrmů určených od 4 měsíců věku dítěte. Sklenička o 190 gramech je docela dost a při zavádění první zeleninky, po pár lžičkách, skončí většina v koši, jelikož by miminkům trvalo několik dní, než by příkrm dojedly celý.

S čistým svědomím však můžeme, i za naše nejmenší redaktory, Sunar BIO zeleninové a masozeleninové příkrmy doporučit a popřát k nim dobrou chuť, protože s jistotou víme, že dobrá bude.
(6 fotek)
  • Bez konzervantů
  • Ze surovin v bio kvalitě
  • Výborná chuť
  • Krémová konzistence bez kousků
  • Varianta i s rybím masem
  • Velký objem skleniček od 4 měsíců
nixelka  6. čer 2021

Super

Výborné a chutné příkrmy, z kvalitních surovin a v praktickém balení. Doporučuji, jsou ideální i jako úplně první příkrm, u nás mají úspěch a dětem chutnají.
  • Chuť
  • Bio kvalita