Hodnocení a zkušenosti se školními potřebami a tvořením

Máš zkušenost se školními potřebami a tvořením?

Lahev na pití 500 ml TRITAN od Karton P+P

bludnavila  7. lis 2022

Dobrá, ale nemá pojistku proti otevření

Láhev máme pro dceru s růžovým designem lenochoda. Jednoduše se otvírá a zavírá. S čištěním zatím není problém. Příště už bych ji ale nekoupila. Nemá totiž pojistku proti otevření. Několikrát se nám díky tomu vylila v zavazadle.

Ergonomické školní aktovky a batohy BAAGL

konik_testuje  8. srp 2022

Splňuje vše, co by podle kriterií na kvalitní školní tašku měla mít

Za redakci Modrého koníka můžeme sadu BAAGL Zippy Unicorn Universe - Kreativ doporučit. Jeho výběrem určitě neuděláte krok vedle. Splňuje opravdu vše, co by podle nás měla dobrá aktovka splňovat. Takových značek je určitě více. Značka BAAGL je nám kromě toho, že pečlivě dbá na kvalitu, sympatická i svým designem, odvážnými a originálními nápady, reakcí na aktuální trendy. Aktovka byla testována a certifikována v akreditovaných zkušebních laboratořích a splňuje vše, co by podle kritérií na kvalitní školní tašku měla mít.

Školní set BAAGL Zippy Unicorn Universe - Kreativ

konik_testuje  8. srp 2022

Splňuje vše, co by podle kriterií na kvalitní školní tašku měla mít

Dětský turistický batoh Quechua MH 100 10 l

batuuli  15. lis 2021

Batoh na výlety

Batoh jsme zakoupily, používá ho 4,5 letý kluk. Je skvělé, že se dokáže nastavit na záda syna jak v letním tričku tak i tehdy, když je syn plně oblečený v bundě. Zapínání na hrudníku, aby popruhy nepadaly z ramen jsou super, dokáže je sám rozepnout.

Dětský batoh Boll Bunny 6 L

luciza  30. zář 2021

Boll je topka

Syn ho dostal k 2.narozeninám a stačí mu i teď ve 4 letech do školky. V pondělí tam vždycky nese pyžamo, náhradní tepláky, tenší vestu a bundu, někdy i mikinu (to už je ale úplně narvaný). No a z boku dáme do kapsičky flašku s pitím. Nám tedy na školkovou docházku stačí, ale časem určitě pořídím větší a rozhodně zase Boll, protože to polstrování, přezky, voděodolná úprava, reflexní prvky... To je prostě top! 👍

Rostoucí židle Jitro Klasik

krtikkrtovaty  23. srp 2021

Máme doma 2

Už máme doma dvě. První dcera ji má cca od roku a 3/4. Mladší už od roku a 1/4. Začala na ni sestře lézt už někdy kolem 13m a nechtěla do své jídelní, plastové a pultíkem. Židle máme u jídelního stolu, kde si holky i malují. Jedinou nevýhodou je, že se samy nepřisunou, ale to asi u žádné rostoucí židle.

Gumovací gelové pero Pelikan erase 2.0

kometkak  17. srp 2021

Super pro učitele i žáky

Využívám denně v práci. Ještě občas potřebuji psát rukou, ne jen na počítači. Už nemusím přelepovat bělítkama, když potřebuji něco opravit.