Pleny Moony Air Fit

3 zkušenosti

Prémiové plenky Moony Air Fit svou jemností a lehkostí připomínají bavlnu. Mají 100% prodyšnost materiálu a extrémně rychlou absorpci tekutin. Jsou neparfémované a hypoalergenní, vhodné při léčení plenkové dermatitidy.

Materiál, ze kterého jsou Moony vyrobeny je měkký a flexibilní a dokonale se přizpůsobí tvaru dětského tělíčka tak, aby zajistil dokonalou ochranu před přetečením a zároveň nebyl příliš těsný.

Ihned po narození dítěte je přirozené, že jeho paže a nohy jsou zformovány do tvaru jako v břiše matky během těhotenství. Z tohoto důvodu je tělíčko zaoblené do tvaru “C”. Tato pozice se růstem postupně začíná měnit až po vzpřímení během fáze, kdy začíná dítě chodit. Plenky Moony Air Fit jsou navrženy tak, aby trojrozměrně obepínaly tělíčko dítěte tak, aby zabránily úniku tekutin i v případě pohybu.

Vlastnosti

• 12 hodin absorbce,
  • plenky netahají a přizpůsobují se anatomii děťátka,
  • velmi vhodné pro děti s citlivou pokožkou,
  • neparfémované a hypoalergenní, bez optického bělidla, chlóru, formaldehydu, ftalátu, synteckých vůní nebo toxinů,
  • snížují tlak plenky na tělíčko dítěte o 50%¹,
  • „Fit moment“ – trojrozměrné přizpůsobení pleny tvaru dítěte, strečový lis v oblasti stehen, rozkroku a v části absorbéru tekutiny,
  • indikátor vlhkosti (pásek), i díky němu zjistíte, zda je plenu třeba vyměnit,
  • lepící pásek pleny – díky němu lze plenu více-násobně zapnout,
  • výrobek je certifikován a splňuje přísná kritéria z pohledu neškodnosti k pokožce dítěte¹.

Varianty plenek Moony Air Fit:

Kde koupím plenky Moony Air Fit?

¹ Výsledky na základě testování výrobku typu „S“ v obou produktech značky Unicharm Corp. a průměrného výrobku na asijském trhu.

#test_moony

Hodnocení a zkušenosti s plenami Moony Air Fit

Máš zkušenost s plenami Moony Air Fit?
maki600  20. lis 2023 Ověřená recenze

Pleny fit

Zkusili jsme ještě tento typ plenek. Nemá žádnou chybu, pouze po stranách mi nepřijdou tak elastické jako jiné pleny.
Tyto pleny jsem dávala přes den a nikdy neprotekli, byli voňavé a malému se dobře nosí.
Hlavně potom nebyly žádné opruzeniny a vydrželi opravdu dlouho.
  • Designové
  • Příjemné na dotek
  • Žádná vůně
  • Dlouhá trvanlivost
  • Málo elastické na bocích
nikaorev  19. lis 2023 Ověřená recenze

Spokojenost s malým "ale"

Pleny Moony Air Fit jsou velmi tenké, příjemné na dotyk a s decentním designem. Lepící proužky krásně drží, i po odlepení. Přijde mi ale, že velikostně nesedí. Testovala jsem vel.S (4-8 kg). Dcera má 5,5 kg a přišlo mi, že jsou větší a párkrát se mi stalo, že plenky protekly z boku, protože okolo nožiček jí byly volné. Na plenkovou dermatitidu moc nepomohly, po celou dobu dcera byla lehce opruzelá.
  • Tenké
  • Lepící pásky drží
  • Jemnost
  • Nejsou cítit chemií
  • Velikost
  • Moc volné okolo nožiček
teenyel  13. lis 2023 Ověřená recenze

Milé překvapení

Vyzkoušela jsem již mnoho značek plen, ale vždy jsem se vracela k osvědčeným Pamperskám. Popravdě jsem čekala, že i tentokrát to tak dopadne, ale už se tak nestane - měníme značku právě na tyto. Pleny mne překvapily opravdu hodně a to v tom nejlepším slova smyslu. Za mne velký palec nahoru. Prcek je citlivka, trochu si učůrne a hned chtěl vždy měnit. Kolikrát se ani nestihl pořádně zbarvit indikační proužek. V těchto bylo po problému, hodně nám snížily spotřebu, takže ač je cena vyšší, v konečném důsledku budeme finančně na stejno a jako bonus opravdu nedělají otlaky🙂👍. Zkoušela jsem i test s obarvenou vodou (než jsme začali testovat) a 100ml oproti ostatním, co jsem měla k dispozici, plenka absorbovala jak nic a zůstala uvnitř suchá.
(8 fotek)
  • Nedělají otlaky
  • Absorbují mnohem víc a rychleji
  • Jsou příjemné na dotek, nešustí, jsou prodyšné
  • Nižší spotřeba plen
  • Pokud se "nasáknou", uvnitř jsou ještě suché, zvenčí prosáknou (ale stalo se nám vcelku asi 2x, takže nic hrozného)